Utkání začalo velmi svižně a od počátku se bylo na co dívat. Hned v polovině 2. minuty byl vyloučen hostující Jakubal a domácí se z dorážky ujali vedení – 1:0. Bylo vidět, že obě mužstva jdou do utkání z plné přípravy, dobře se bruslilo, baníkovcům ale trochu vázla koncovka. V čase 16:20 se za domácí prosadil Hobl a zvýšil na 2:0. Sokolovští nebyli horší, ale během první třetiny se v novém složení útočných i obranných řad hledali.

Ve druhé dvacetiminutovce to bylo už mnohem lepší, domácí brankář Hubáček měl plné ruce práce, nicméně byli to domácí, kteří Hauerem zvýšili při svém dvojnásobném oslabení svůj náskok na tři branky.

Hosté ale pokračovali v celoplošném hokeji, opět přišli na řadu přesilové hry. V rozmezí od 28. do 31. minuty využili Sokolovští hned dvě a rázem to bylo 3:2. Branky vstřelili Kukla a Divíšek.

V této části hry měli hosté více ze hry, domácí ovšem byli nebezpeční v rychlém přechodu do útoku. Ve 37. minutě Baníkovci hráli další přesilovku a opět úspěšně, vyrovnávací branku vstřelil Kukla po asistencích Marečka a Mudry.

O dvě minuty později se na domácí branku řítil v samostatném úniku Roman Kašpar, byl však nedovoleně atakován a tak si nájezd mohl zopakovat z trestného nájezdu. Ten s přehledem proměnil a Baník šel poprvé v utkání do vedení – 3:4. Jenomže hosté hned po 20 vteřinách zbytečně chybovali v obranném pásmu a domácí Pavlisem srovnali skóre.

Ve třetí třetině trenéři obou mužstev poslali do hry další hráče, hrálo se dost živelně, jak se říká nahoru dolu. Na obou stranách bylo k vidění hodně brankových situací, nastřelených tyček a pěkných kombinací.
Hosté však v koncovce propadli, naopak domácí se trefili třikrát a stanovili závěrečný výsledek na 7:4.

HC Klatovy – HC Baník Sokolov 7:4 (2:0, 2:4, 3:0).
Branky: 2. Pavlis (Kocman), 17. Hobl (Maxa), 26. Hauer, 39. Pavlis (Čuban), 42. Setikovský (Faschigbauer), 51. Kajer (Zeman), 58. Topinka (Maxa) – 28. Kukla (Divíšek), 31. Divíšek (Mareček, Mudra), 37. Kukla (Mareček, Mudra), 39. Kašpar (trestné střílení).

Rozhodčí: Pressl – Rubáš, Růžičková. Vyloučení: 10:9, navíc Kocman (KLA) a Strýček (SOK) 5+ do konce utkání. Využití: 2:3. Oslabení: 1:0. Diváci: 150.

Klatovy: Hubáček, (Vachoušek) – Kořínek, Zeman, Hauer, Kašpar, Špiler, Holub, Plánička, Poustka, Setikovský, Kajer, Polívka, Hobl, Maxa, Topinka, Kocman, Pavlis, Čuban, Trojan, Horejš, Vondryska, Faschingbauer, Mrázek. Trenér: Radek Mužík.
Sokolov: Makarovič (připraven Francisko) – Mudra, Říha, Formánek, Strýček, Diblík, Jakubal, Maděra – Kukla, Divíšek, Mareček – Nový, Bauer, Račanský – Záhora, Carvan, Závorka. Trenér: Jan Michna.