V sobotním zápase se mladí baníkovci představili na ledě Loun, odkud si přivezli vysokou výhru v poměru 9:3. V nedělním „domácím“ utkání nastoupili v tréninkové hale KV Areny proti nevyzpytatelným Černošicím.

HC Baník Sokolov – SK Černošice 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

V první třetině si baníkovci vypracovali několik příležitostí ke změně stavu, ale skóre utkání otevřeli využitou přesilovou hrou v 11. minutě hosté Hudkem – 0:1. Již po 45 vteřinách bylo ale srovnáno, když se po přihrávce Fejtla prosadil Pfister.
Další branka padla až ve druhé části. Po samostatné akci v útočném pásmu se prosadil Hampl a poslal tak sokolovské juniory do vedení. V této třetině znovu zůstalo několik brankových příležitostí nevyužito. Po brance volala zejména dorážka Hampla, střela Jakubala, šance Kubrychta a závěrečná Kratochvíla, který se ocitl sám před brankou Černošic spolu s Říhou.

Ve třetí třetině pojistil výhru domácího týmu Vrzal. Závěr znovu řádně vyhecovaného utkání, po hostujícím ataku domácího gólmana, „zpestřila“ bitka několika hráčů, po níž jich putovalo předčasně pod sprchy celkem pět.

Branky: 12. Pfister (Fejtl), 25. Hampl, 49. Vrzal (Kubrycht) – 11. Hudek (Krůta).

Baník Sokolov: Nový – Říha, Voráček, Schopf, Zadražil, Bohuslávek, Bejlek, Strýček – Jakubal, Pfister, Fejtl – Hampl, Černý, Závorka – Kratochvíl, Vrzal, Kubrycht. Trenér: Petr Neč.

Černošice: Martan – Dušek, Florián, Franěk, Hudek, Košnar, Krůta, Lisý, Mareš, Ottomanský, Petr, Roh, Tetík, Váca, Urbančík. Trenér: Rambousek.

Rozhodčí: Kadeřábek – Pospíšil, Váňa.

Vyloučení: 14:12, navíc Hampl, Strýček, Zadražil 5+OK za hrubost, Strýček TH za nesportovní chování (všichni Sokolov) – Hudek, Váca 5+OK za hrubost (oba Černoš. ). Využití: 0:1. Diváci: 55.