Domácí začali více než dobře. Již ve 3. minutě po vhazování v útočné třetině zůstal po střele Pfistera do tyčky ležet kotouč v brankovišti a Jakubal měl snadnou práci s jeho zasunutím za brankovou čáru. V 6. minutě mohl stejný hráč zvýšit vedení svého týmu, když vybojoval kotouč v obranném pásmu Klatov, ale jeho střela jen orazítkovala horní tyčku.

V 9. minutě ale udeřil první baníkovský útok znovu, a to v přesilové hře. Tentokrát nahrával Hampl a brankovou střelu z první obstaral Pfister. V 15. minutě při další přesilové hře, tentokrát 4 na 3, zvýšil Jakubal již na 3:0. Hosté ale po necelé minutě z ojedinělé akce využili zaváhání domácího týmu a Svoboda po náhravce z rohu přece jen snížil.

Branka hosty povzbudila a druhou část začali již o poznání aktivněji. Ve 27. minutě ale znovu udeřili domácí. No domácí, spíše posila z A–týmu Ivan Říha. Ten se za vlastní brankou zbavil forčekujícího protihráče a svůj výlet až do útočné třetiny zakončil přesnou střelou švihem, 4:1.

Hosté se sice ve 33. minutě využitou přesilovou hrou ještě vrátili do hry, když ze závaru skóroval Horejš, ale domácí junioři měli závěrečné slovo druhé části hry. Ve 35. minutě nejprve využil další přesilovou hru Sokolova Fejtl. Na začátku 39. minuty, navíc při vlastním oslabení, využil „námaz“ hostí Závorka a blafákem pod víko nedal Vachouškovi v brance Klatov šanci a zvýšil tak již na 6:2.

Třetí třetina přinesla již jen jednu branku. Ve 46. minutě ji obstaral hostující Pitel. Další příležitosti, včetně dvou nastřelených tyček domácího týmu, zůstaly nevyužity.

HC Baník Sokolov – HC Klatovy 6:3 (3:1, 3:1, 0:1).
Branky: 3. Jakubal (Pfister), 9. Pfister (Hampl), 15. Jakubal (Hampl, Říha), 27. Říha, 35. Fejtl (Závorka, Čelikovský), 39. Závorka – 16. Svoboda (Polívka), 33. Horejš (Polívka), 46. Pitel (Polívka).

Vyloučení: 10:8. Využití: 3:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 65.
Sokolov: Nový – Říha, Grundler, Shopf, Čelikovský, Zadražil, Pártl, Bohuslávek, Jakubal, Pfister, Hampl, Hudák, Závorka, Fejtl, Bouda, Nimrichter, Voráček. Trenér: Jan Michna.
Nedělní domácí zápas s Letci z Letňan skončil po uzávěrce Sokolovského deníku, o jeho výsledku budeme informovat v dalších dnech.