Domácí nastoupili znovu bez obránce Mudry, kterého i tentokrát nahradil matador Miroslav Diblík. Změny doznaly i útočné formace. Absence nemocného Bauera znamenala posunutí Marečka do prvního útoku, ve třetí formaci se potom po delší době mezi Račanským a Novým představil Matěj Záhora.
Baníkovci v první třetině dvakrát prohrávali, ale na rozdíl od předchozích dvou domácích duelů se jim tentokrát vždy podařilo srovnat skóre. Hosté šli do vedení v 6. minutě kdy povedenou kombinaci na brankovišti při přesilové hře dokončil do prázdné klece Sokolova Landa. Ve 12. minutě však bylo srovnáno poté co obránce Lukáš Hauer zavezl kotouč až za branku Řisut a jeho zpětnou přihrávku mezi kruhy zužitkoval Václav Dobřemysl.

Řisuty se ještě jednou dostali do vedení a to v 15. minutě paradoxně při vlastním oslabení, kdy využili po rychlém protiútoku srážky Tomse a Kořínka na obranné modré čáře a Kaššák se svou střelou pod vyrážečku Štelmacha uspěl. Vzápětí mohl zvýšit z brejku hostující Bříza, ale kotouč putoval tentokrát od Štelmachova ramene pouze do horní tyčky. Z protiútoku měl vyrovnání na holi ze stejné situace Kukla, ale jeho zakončení mezi betony si Pospíšil pohlídal. Sokolovský kapitán přesto vzápětí srovnal, když proměnil v branku přihrávku Dobřemysla, 2:2.

Na začátku druhé části hry domácí zasadili hostům zřejmě rozhodující úder. Ve 22. minutě si vykoledoval faul Kukla a stejný hráč přesnou střelou také hosty v končící početní výhodě potrestal, 3:2. Po dalších 55 vteřinách to bylo již 4:2, když obkroužil branku Řisut Petr Račanský a zasunul kotouč do svatyně Řisut.

Středočechům se podařilo ve 32. minutě sice snížit, když po pouhých 12 vteřinách využili přesilovou hru Břízou, ale záverečné slovo měli ve druhé třetině opět domácí. Ti ve 36. minutě využili rovněž svou početní výhodu opět Petrem Kuklou, který tak dokončil svůj hattrick.
Baníku vyšel i úvod závěrečné dvacetiminutovky, a opět u toho byl sokolovský kapitán Petr Kukla, který poslal do brejku Zdeňka Sopra a ten svým blafákem mezi betony zvýšil vedení již po 79 vteřinách hry na nadějných 6:3.

Hosté se snažili o zkorigování stavu, ael to se jim dlouho nedařilo. Nepomohli ani dvě přesilové hry. Nakonec se dočkali snížení v 54. minutě na 6:4, když si nešťastně srazil kotouč do vlastní branky Štelmach. V závěru, 23 vteřin před třetí sirénou, přidali ještě branku na 6:5, ale domácí si bojovným výkonem již tři body sebrat nenechali.

HC Baník Sokolov – HC Řisuty 6:5 (2:2, 3:1, 1:2).

Branky: Dobřemysl (Hauer), 16. Kukla (Dobřemysl), 24. Kukla (Mareček), 25. Račanský (Nový), 36. Kukla (Hauer), 42. Sopr (Kukla) – 6. Landa (Kos, Mádl), 15. Kašák (Kos), 32. Bříza (Mádl, Landa), 54. Křepelka, 60. Procházka (Wolf, Kraus).

Vyloučení: 5:5. Využití: 2:2. Oslabení: 0:1. Diváci: 400.

Sokolov: Štelmach – Hauer, Formánek, Kořínek, Toms, Říha, Diblík – Soukup, Topinka, Mareček – Sopr, Dobřemysl, Kukla – Račanský, Záhora, Nový – T. Jakubal. Trenéři: Carvan, Suchopár.

Řisuty: Pospíšil – Mádl, J. Sedláček, Vyskočil, Babický, Kašák, Čermák, P. Fiala – Landa, Kos, P. Procházka, Kraus, Nestrašil, Bláha, Křepelka, Wolf, Jaroš, Bříza. Trenéři: Novotný.