Z hornického města si nakonec odvezli prvenství hráči Kolburku, spojeného týmu Kolína a Nymburku. V konkurenci osmi družstev se ale neztratil ani domácí fan club, který poslal do boje rovnou dva týmy, áčko obsadilo druhou příčku, B–tým skončil na bronzové pozici.

Ale pojďme popořádku. Obě sokolovská mužstva nejdříve v poklidu proplula základní částí a neprohrála ani ve čtvrtfinálové skupině. Ztráty bodů za remízové duely však postavily obě baníkovská mužstva v semifinále turnaje proti sobě.

B–tým s posilou, hráčem A–týmu sokolovských hokejistů Ivanem Říhou, také rychle vedl o tři branky. Áčku se ale podařilo srovnat, a na řadu tak přišel penaltový rozstřel. V tom se podařilo šéfovi Fan clubu HC Baník Sokolov Zdeňku Weberovi v brance áčka v deváté sérii penaltu chytit a posunout svůj tým, samozřejmě spolu s úspěšnými exekutory pokutových kopů, do finále. V tom pak rozhodla jediná branka, bohužel do sítě sokolovského mužstva, a radost z prvenství si tak mohli řádně užít borci z východu Čech.

Sokolovské béčko potom v souboji o třetí místo porazilo 2:1 Litvínov.

Při závěrečném vyhlašování na horní trávě v areálu Baníku nechyběl manažer HC Jaromír Carvan a hlavní organizátor akce Zdeněk Weber také obdržel od sokolovského hokejového klubu za útrapy spojené s pořádáním akce klubovou mikinu HC Baník Sokolov.

Konečné pořadí týmů: 1. Kolburk, 2. Sokolov A, 3. Sokolov B, 4. Litvínov, 5. Tábor, 6. Ústí/ Klatovy, 7. Pelhřimov, 8. Benátky.