V domácím duelu s kladenskou Pézetkou rychle prohrávali, již po 21 vteřinách hry. V polovině třetiny přidali hosté další branku. Tímto stavem také skončila první část.

Ani vstup do druhé třetiny nevyšel domácím podle jejich představ, když po necelých dvou minutách překonal potřetí Nguyena v domácí brance hostující Černý. Baníkovcům se ve 28. minutě sice podařilo snížit Hubáčkem, ale to bylo z jejich strany vše. Hosté do konce druhé části přidali ještě další dvě branky, v 36. minutě se trefil Kučera, devět vteřin před druhou sirénou potom Himl.

Závěrečná třetina se poté již dohrávala bez vyloučených a také bez branek.

Branky: 28. Hubáček.
Rozhodčí: Peutlschmid – Pospíšil, Váňa. Vyloučení: 2:4, navíc Šámal (KLA) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 54.
Sokolov: Nguyen – Dvořáček, Truhlář, Bečka, Hubáček, Petroš, Rubeš, Pfister, Sus, Obodzynskyy, Dimitrov, Makovec, Binias, Janata, Čejka, Vodička, Bláha. Trenér: Radek Škarda.