Hráči Březové neponechali nic náhodě a k utkání přistoupili velmi zodpovědně. Vyrovnaná partie se však hrála pouze do 3. minuty první třetiny, kdy hokejisté Březové vstřelili soupeři dva rychlé góly. To přineslo hostům potřebný klid pro další průběh první části, a po úvodní dvacetiminutovce se tak odcházelo do kabin za stavu 1:5 pro Březovou.

Ve druhé třetině hráči Březové vystupňovali tempo hry a neustálým tlakem na branku Čertů nutili soupeře k chybám. Po pěkných kombinačních akcích vstřelili další branky a své vedení po druhé dvacetiminutovce zvýšili již na 1:14.

Třetí třetina se již dohrávala pouze z povinnosti, hokejisté Březové ve svém tempu zvolnili a dovolili snaživému soupeři vstřelit dvě branky. Utkání se dohrávalo v poklidné atmosféře, Březovští svojí hrou postupem času jasně přehráli soupeře a zcela zaslouženě si odvezli tři body za překvapivě vysokou výhru.

HC Čerti Ostrov – HC Březová, výsledek 3:19 (1:5, 0:8, 2:6).
Branky Březové: Večeřa 9, Gušlbauer 3, Rampa J. 2, Pech 2, V. Janů 2, Kraus 1.
Přihlíželo 60 diváků.
HC Březová: Veselý, Oncirk, Pech M., Rampa, Janů, Šeliga, Rudovský, Lukáš, Krytinář, Kolář, Kraus, Mrázek, Vondruška, Pech P., Večeřa, Gušlbauer, Čech. Trenéři: Veselý – Pech.

„Jsem rád, že jsme si odvezli tři body, já osobně jsem tak vysokou výhru nečekal, zvláště potom, co soupeř prohrál těsným rozdílem s favoritem soutěže PK Vřesová. Dle mého názoru se utkání rozhodovalo v první třetině, kdy jsme soupeře zatlačili k jeho brance a trestali jeho chyby v obranné činnosti. Chtěl bych poděkovat celému týmu za předvedený výkon a přístup k utkání,“ uvedl po zápase trenér HC Březová 07 Miroslav Veselý starší.