Jako první přijde na řadu prestižní utkání 4. tříd mezi mladými nadějemi HC Baník Sokolov a Energie Karlovy Vary (v 15 hodin). Toto utkání je předehrávkou turnaje zmíněné kategorie, který bude pokračovat v sobotu dopoledne.

Od 17.30 hodin, po slavnostním oficiálním otevření zrekonstruované haly, přijde zlatý hřeb oslav. Zápas domácího A–týmu s prvoligovým Chomutovem. V sokolovském dresu se navíc objeví odchovanci sokolovského hokeje Radek Duda a David Zucker, přítomen bude i Václav Benák, který ale do zápasu kvůli zranění nezasáhne. Na ledě se také objeví dlouholetý kapitán Baníku Ladislav Veverka.
Bohužel další hokejisté ze sokolovské hokejové líhně se nebudou moci zúčastnit kvůli pracovním povinnostem ve svých klubech (David Hruška, Lukáš Mensator, Tomáš Vokoun).

V sobotu od 13 hodin se navíc uskuteční turnaj starých gard, kde své umění ukážou bývalé hokejové ikony nejen domácího Baníku, ale také Plzně, Chomutova a Klatov. Turnaj veteránů se bude hrát systémem každý s každým na 2x 15 minut hrubého času. ⋌

Program turnaje: 13.00: Sokolov – Chomutov, 14.00: Plzeň – Klatovy, 15.00: Sokolov – Klatovy, 16.00: Chomutov – Plzeň, 17.00: Sokolov – Plzeň, 18.00: Chomutov – Klatovy.
HC Baník zároveň upozorňuje, že vstupenky na exhibiční zápas s KLH Chomutov jsou zdarma a k dostání budou také před samotným utkáním v pokladnách zimního stadionu.