Domácí na svého soupeře od začátku „vlétli“. Úvodní tlak se jim podařilo v 6. minutě zužitkovat, když se po závaru před brankou Soběslavi prosadil první útok, 1:0. Vzápětí se po pěkné přihrávce z obranného pásma dostal do brejku Hampl, ale nepodařilo se mu vyzrát na gólmana soupeře.

V 11. minutě ale vybojoval puk na útočné modré Závorka, zbavil se obránce a bekhendový blafák znamenal dvoubrankové vedení Baníku. Ve 13. minutě se však hostům podařilo snížit. Sokolovští hráči nechali příliš prostoru Petržílkovi, 2:1. Po dalších dvou minutách se po domácí chybě ocitl znovu hostující hráč sám před Novým, ale ten si se situací poradil. To bylo ze strany hostů prakticky vše.

Další příležitosti se odehrávaly na druhé straně ledové plochy, Vrzal s Peutlschmidem ani Pfister však úspěšní nebyli. Dvanáct vteřin před první sirénou však obkroužil branku Soběslavi Černý, předložil kotouč do ideální střelecké pozice Jakubalovi a ten se nemýlil, 3:1.

Pokud hostům nevyšel závěr první třetiny a smutnili nad obdrženým gólem do šatny, tak druhá část pro ně musela být naprosto šokující. Po 69 vteřinách hry předvedli svou tradiční akci Černý se Závorkou. Prvně jmenovaný poslal puk z buly přímo na hůl číhajícího spoluhráče a ten ho poslal do sítě – 4:1. Hosté byli zaskočeni, ale to nejlepší je ještě čekalo.

Při dalším střídání si stejná dvojice akci „přes kopírák“ zopakovala. Pouze s tím rozdílem, že kvůli vhazování na levé straně útočného pásma si své úlohy prohodili. Na buly šel Závorka a střílel Černý, 5:1. Sokolovští hráči ve druhé třetině naprosto dominovali. Po pátém gólu téměř tři minuty svírali hosty v jejich obranném pásmu, ti tak vůbec nebyli schopni vyhodit kotouč za modrou čáru.

Brankově se však baníkovci prosadili až v 8. minutě. A znovu zasadili hostům tvrdý úder. Během 54 vteřin se trefili do soběslavské branky hned třikrát. Postupně skórovali Závorka, Peutlschmid a Fejtl. Poté se postarali o humornou scénku rozhodčí, kteří si nevšimli opuštěné branky hostí a vhodili ve středovém kruhu kotouč, ačkoliv oba střídající se brankáři Soběslavi byli na střídačce.

Zmíněná výměna brankářů ale stejně nepomohla. Druhý gólman Lintner udržel čisté konto jen něco málo přes dvě minuty, poté se znovu prosadil Peutlschmid, 9:1. Po dalších 55 vteřinách uzavřel neuvěřitelnou čtyřminutovku, během které padlo pět branek do hostující klece, Pfister – 10:1. Po další pěkné akci, kdy Strýček při střídání hostí přenesl z obranného pásma hru na útočnou modrou, a následné kombinaci prvního útoku zazvonila tyčka.

Hostům se podařilo po ojedinělé akci sice snížit, ale v čase 18:45 uzavřel účet třetiny bombou z první od modré čáry Zadražil, 11:2.
Ve třetí třetině nejprve již ve 3. minutě zvýšil na 12:2 Pavlů, ve 4. minutě připojil poslední, třináctou branku do sítě soupeře Pfister, který se prosadil po dalším tlaku prvního útoku.

Poté se již utkání dohrávalo, na řadu přišlo i několik vyloučení. K tomu je třeba poznamenat, že sokolovští hráči tentokrát v důležitém utkání udrželi nervy na uzdě. První oslabení přišlo až ve 45. minutě, navíc za příliš mnoho hráčů na ledě.

HC Baník Sokolov – Spartak Soběslav 13:2 (3:1, 8:1, 2:0).

Branky: 7. Fejtl (Jakubal), 11. Závorka, 20. Jakubal (Černý, Závorka), 22. Závorka (Černý), 23. Černý (Závorka), 28. Závorka (Hampl), 28. Peutlschmid (Vrzal), 29. Fejtl, 31. Peutlschmid (Vrzal, Pavlů), 32.Pfister (Fejtl, Říha), 39. Zadražil (Hampl), 43. Pavlů (Vrzal), 44. Pfister (Fejtl).

Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 30.
Baník Sokolov: Nový – Bejlek, Zadražil, Strýček, Říha, Schopf, Bohuslávek – Jakubal, Pfister, Fejtl – Černý, Závorka, Hampl – Vrzal, Pavlů, Peutlschmid.

V nedělním utkání vyhráli junioři v Rokycanech 5:1.