Domácí se představili vlastním fanouškům pod vedením nového kapitána Petra Kukly a také bez zraněného Bauera a Setikovského, který ukončil v Sokolově své působení.

V první třetině nebylo vidět příliš brankových příležitostí, střely většinou mířily mimo tyče. Až ve 14. minutě musel předvést své umění domácí gólman Štelmach, který po akci Šípa vychytal Pražáka se Stehlíkem. V závěru třetiny potom domácí hosty zatlačili. Hobl se Soukupem ale puk za brankovou čáru neprotlačili, Soprově pokusu zabránila v cestě do klece Klášterce posunutá branka.

Ve druhé třetině se domácí dostali po samostatné akci Petra Kukly v oslabení do vedení. To se psala 26. minuta zápasu. Po necelé minutě však bylo srovnáno, když se při hře 4 na 4 protlačil přes obránce až před Štelmacha Panocha a se štěstím mezi betony srovnal stav, 1:1.

Jenže ve 28. minutě domácí znovu vedli a opět to byl Kukla, který si při přesilové hře počíhal u levé tyčky na odražený kotouč po střele Tomse. Od té chvíle však domácí museli čelit dlouhé přesilové hře, včetně téměř dvouminutové 5 na 3. Za podpory diváků odolávali více než pět minut, poté se však prosadil z dorážky opět Panocha a srovnal skóre, 2:2.

V závěru druhé části rozhodčí sice hostům odpustil vyloučení po zásahu vysokou holí do obličeje Račanského, ale Baník měl na ledě Petra Kuklu, a tak šel podruhé do šaten za jednobrankového vedení. V čase 39:11 totiž nový kapitán zužitkoval aktivní forčeking Dobřemysla se Soprem a zkompletoval tak svůj hattrick.

V závěrečné části však odešel Kukla podruhé v utkání na trestnou lavici za smolné vyhození kotouče mimo ledovou plochu a hosté nabídnutou výhodu proměnili Pražákem a potřetí srovnali stav.

Stejnou výhodu dostali ve 46. minutě i domácí, a to dokonce 4minutovou, ale nic z ní nevytěžili. Jít do vedení mohli znovu v 52. minutě, kdy Kukla našel u pravé tyčky osamoceného Dobřemysla, ale Kaššák se přesunul včas a nenechal zblízka prostor sokolovskému útočníkovi k zakončení. Nedáš – dostaneš, a tak se hosté z rychlého protiútoku dostali poprvé v utkání do vedení, když Panocha zakončením pod víko nedal Štelmachovi šanci, 3:4.

V 57. minutě navíc po dalším rychlém kontru využil přečíslení 2 na 1 Stehlík a zvýšil na 3:5. V závěru hlavní sudí ještě hostům odpustil další vyloučení, tentokrát Maška, který za brankou zcela evidentně rukama vedl úder na hlavu Kukly proti mantinelu. Domácí střídačka zkusila v čase 57:17 hru bez brankáře, ale bezvýsledně. V 59. minutě pečetil výhru do opuštěné sokolovské klece další brankou na konečných 3:6 Stehlík.

HC Baník Sokolov – HC Klášterec 3:6 (0:0, 3:2, 0:4).
Branky: 26. Kukla, 28. Kukla (Toms), 40. Kukla (Sopr, Dobřemysl) – 27. Panocha (Kalinovič), 34. Panocha (Martínek), 44. Pražák (Stehlík, Šíp), 52. Panocha (Bečvář), 57. Stehlík (Pražák, Kalinovič), 59. Stehlík. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:3. Oslabení: 1:0. Diváci: 353.

Sokolov: Štelmach – Hauer, Formánek, Toms, Mudra, Říha, Kořínek – Soukup, Topinka, Hobl – Sopr, Dobřemysl, Kukla – Nový, Račanský, Mareček. Trenéři: Carvan, Suchopár.
Klášterec: Kaššák – Kocek, Loučka, Mašek, Řezníček, Krupka, Martínek – Šíp (A), Stehlík, Pražák, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Miklovič, Jáchym, Suk, Szakal, Novotný, Hartmann. Trenér: Jäger.