Domácí nastoupili znovu bez zraněného Sopra, jehož místo zaujal ve druhém útoku nově příchozí Jan Topinka, ve třetí formaci se potom představil další navrátilec, sokolovský srdcař Roman Kašpar.

V první třetině působili lepším dojmem domácí hráči. Po využité přesilové hře Hauerem z 8. minuty odcházeli také poprvé do šaten s jednobrankovým náskokem. Ten mohl být ale vyšší, dvě Topinkovy střely se však pouze otřely o tyčku, stejně tak tyč zastavila Kašparův pokus z trestného střílení.

Od druhé části převzal iniciativu dravější hostující výběr s několika juniory v sestavě. Již ve 22. minutě srovnal při vlastním oslabení Čuban. V polovině třetiny sice vrátil domácím vedení v přesilovce Formánek po pěkné spolupráci s Topinkou a Soukupem, ale to bylo z domácí strany vše.

Ve 34. minutě využil signalizované vyloučení klatovský Vondryska, ve 36. minutě připojil další branku Babka, 2:3.
Ve třetí části nejprve neproměnili své příležitosti domácí Hobl, po něm Dobřemysl, a tak v polovině třetiny udeřili opět hosté a znovu při vlastním oslabení zvyšoval Babka, 2:4.

Pak navíc čekalo domácí tým dlouhé oslabení, poté co odešel za souboj u mantinelu s trestem 5 + do konce utkání domácí obránce Toms.
V závěru přesto baníkovci snížili Kuklou a poté zkusili i hru bez brankáře, podepřenou dvojnásobnou přesilovou hrou. Hosté se ale nakonec zmocnili na své obranné modré kotouče a Kocman ho poslal 9 vteřin před závěrečnou sirénou do opuštěné domácí klece.

HC Baník Sokolov – SHC Maso Brejcha Klatovy 3:5 (1:0, 1:3, 1:2).
Branky: 8. Hauer (Toms), 33. Formánek (Soukup, Topinka), 56. Kukla (Hauer, Soukup) – 23. Čuban, 34. Vondryska (Poustka), 36. Babka, 51. Babka (Čuban), 60. Kocman.

Rozhodčí: Grech – Zadražil, Peutlschmid. Vyloučení: 10:16 + Toms (SOK) 5 a do konce utkání. Využití: 1:0. Oslabení: 0:3. Diváci: 165.

Sokolov: Štelmach – Kořínek, Hauer, Formánek, Toms, Říha, Mudra – Soukup, Setikovský, Kukla – Hobl, Topinka, Dobřemysl – Račanský, Nový, Kašpar – T. Jakubal. Trenéři: Carvan, Suchopár.

Klatovy: Jež (30. Sedláček) - Špiler, Benedikt, J. Kašpar, Poustka, L. Černý, Plánička, Zeman, Čuban, Polívka, Vondryska, Babka, Horejš, Dorňák, Trojan, Kocman, Špindler, Roušál, Špaček. Trenér: Michal Straka.