Úvodní dvě třetiny nedělního duelu byly sporé na branky. V první třetině se museli březovští hokejisté obejít bez Koláře, který obdržel desetiminutový osobní trest, a také si vyzkoušeli dvakrát hru v oslabení.

Početní výhody soupeře sice přestáli bez újmy, ale stejně po první třetině svítil na světelné tabuli stav 1:0 pro chebské Medvědy. Jejich branku vstřelil v 9. minutě po asistenci Ticháčka a Hájka Radek Dvořák.

Ve druhé části čelili březovští hokejisté další přesilové hře, a opět úspěšně. Potom si vyzkoušeli početní výhodu i oni. Nejprve se usadil na trestnou lavici Jánský, a když k němu přibyl po chvíli i jeho spoluhráč Buckner, měli hosté téměř minutovou přesilovku 5 na 3. Po půlminutě ji také zužitkoval Nováček po přihrávce Války – 1:1.

Další dvě oslabení Březovští znovu ubránili, a tak byl po dvou třetinách nerozhodný stav.
Branky začaly padat až v závěrečné části. Již po 69 vteřinách třetí třetiny vedli opět chebští Medvědi, 2:1.

Domácí radost však trvala pouhých 36 vteřin, poté se prosadil před gólmanem Chebu Miroslavem Truhlářem březovský Kolář – 2:2. Po další minutě strhl vedení na stranu hostí Lukáš, 2:3. Za další minutu dovršil třígólovou smršť Březováků další brankou Kraus, 2:4.

Chebští mohli vzápětí odpovědět, ale Ticháček po pěkné přihrávce skrz šířku obranného pásma Březové trefil pouze tyčku, a tak ve 47. úřadovali opět hosté, svůj další brejk proměnil Lukáš a zvýšil tak již na 2:5.

V závěru utkání mohli domácí korigovat stav při další přesilové hře, ale naopak inkasovali opět z hole Krause, 2:6.

AH Medvědi Cheb – HC Březová 2:6. (1:0, 0:1, 1:5).

Branky: 30. Nováček (Válka), 42. Kolář (Hradský), 43. Lukáš (Válka), 44. Kraus (Kolář), 47. Lukáš, 55. Kraus (Janů).
Vyloučení: 2:6, navíc Kolář (BRE) 10 min. OT. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 11