Liga staršího dorostu

V posledním utkání třetí čtvrtiny soutěže si baníkovci přivezli vysokou porážku z ledu Mostu.

HC SK Most - HC Baník Sokolov 8:0. Podrobnosti k utkání nehlášeny.


Liga mladšího dorostu

Ve druhém utkání nadstavbové části, skupiny o postup do extraligy, si sokolovští mladíci poradili na domácím ledě s Příbramí.

HC Baník Sokolov - HC Příbram 6:3. Podrobnosti nehlášeny.


Liga starších žáků

Ve 22. kole nadstavby ligy přivítali baníkovci karlovarskou Energii. Po dvou třetinách vedli zásluhou Chvala a Kováče 2:0, ale v poslední části hry inkasovali rovnou čtyřikrát, a museli se tak smířit s porážkou.

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 2:4 (1:0, 1:0, 0:4).

Branky: 18. Chval (Halberštát), 22. Kováč (Tichý, Bošina). Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.

Sestava: Šmídl Zajacová, Kuzebauch, Harazim, Štěrba, Soural Kováč, Tichý, Vašíček, Goralka, Halberštát, Chval, Bilopotocki, Bošina. Trenéři: Anderle Tomáš, Makovec Karel. Vedoucí mužstva: Souralová Vita.


Liga mladších žáků

Soupeře z Karlových Varů přivítali na svém ledě i mladší žáci. Oproti minulému zápasu podali baníkovci zejména v první a druhé třetině výborný výkon a zaslouženě vyhráli. „Hned v úvodu utkání našel Hafijanič Havlenu a ten dal svůj první gól v dresu Baníku. Ještě do konce třetiny se po spolupráci s Navrátilem trefil Šimek. Ve druhé třetině po akci Hafijaniče a Petrova zvýšil Stejskal na 3:0. O čtvrtou branku se postarala dvojice Šimek s Navrátilem. Hned na začátku poslední části nahrál Horvát Černému, jehož ránu od modré tečoval do branky Troch. Hosté se i za stavu 5:0 nepoložili a utkání ještě dokázali zdramatizovat,“ přiblížil zápas vedoucí mužstva Jiří Navrátil.

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 5:3 (2:0, 2:0, 1:3).

Branky: 2. Havlena (Hafijanič), 10. Šimek (Navrátil), 25. Stejskal (Hafijanič, Petrov), 40. Navrátil (Šimek), 43. Troch (Černý, Horvát). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1.

Sestava: Kora (27 zásahů), Saleta Knichal, Lisý, Kamas, Kursa, Černý, Dibďák Šimek, Navrátil, Klíma Petrov, Hafijanič, Stejskal Havlena, Horvát, Troch. Trenér: K. Schildhabel. Vedoucí mužstva: J. Navrátil, H. Kursa.


Přebor Západočeské oblasti 4. tříd

Hokejová čtvrtá třída odehrála svůj třetí zápas na velkém hřišti. Oproti utkání z minulého týdne přijel soupeř v silné sestavě a naopak domácí tým hrál mírně oslaben. „I přesto jsme dvě třetiny byli Karlovarským vyrovnaným soupeřem. Škoda dvou gólů, které jsme inkasovali v posledních dvou minutách druhé třetiny, a soupeř si tak vytvořil dvoubrankový náskok. Do třetí třetiny jsme vůbec nevstoupili dobře, zatímco soupeř navázal na úspěšný konec druhé části.

Opět jsme během jedné minuty inkasovali dvě „slepené“ branky, a tak se ve druhé minutě třetí třetiny psalo skóre 2:6. Naši hráči potom hodně polevili a skoro se dá říct, že závěrečnou část hry úplně vypustili. Tím dovolili soupeři přidat další tři branky, a tak se konečné skóre při závěrečné siréně zastavilo na 2:9. Začátek utkání vůbec nevypadal špatně, avšak nepovedlo se nám držet krok se soupeřem až do konce, a tak si Karlovarští odváží z našeho ledu vítězství právem,“ popsala duel vedoucí mužstva Denisa Dimitrovová.

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary „1“ 2:9 (1:2, 1:2, 0:5).

Branky: Dimitrov, Hurban.

Sokolov: Bíma (27 zásahů), Pitoňák Ticháček, Botoš Jakub, Pazour L., Hurban, Rožánek, Eliaš, Josefík, Pazour T., Dimitrov, Mandzák.