Překvapivou výhru 5:3 si ve středu přivezli hokejisté druholigového Baníku Sokolov z ledu pražské Kobry.

„Odehráli jsme velice povedené utkání, možná naše nejlepší v sezóně. Měli jsme dobrý pohyb a s malým hřištěm, které na Kobře je, jsme se vypořádali velice dobře. Základem našeho úspěchu byly určitě využité přesilovky. A také parádní výkon gólmana Hrušky. Myslím, že všichni hráči podali nadstandardní výkon a my si zaslouženě odvezli všechny body," vrací se k vítěznému duelu kapitán Baníku Pavel Kuběna.

V sobotu chce se svými spoluhráči na úspěch z Prahy navázat, tentokrát na domácím ledě proti šestému Vrchlabí. A nepůjde o snadnou práci, hosté přijedou na hornický západ s cejchem tří výher v řadě.

„Čeká nás další velice těžký soupeř, musíme navázat na dobrý středeční výkon. Mít dobrý pohyb, být silní v osobních soubojích a makat pro tým od první do poslední minuty. Nejdůležitější bude vyvarovat se hrubých chyb a zbytečných faulů. Pokud tohle vše zvládneme, určitě zas nějaký bodík ukořistíme," burcuje zkušený útočník Baníku, který jako jeden z mála hráčů loňského kádru v Sokolově zatím zůstal.

Duel začíná v 17.30 hodin.