Na úvodní branku se čekalo na vsetínském stadionu do 6. minuty, kdy z pravého kruhu propálil brankáře Sokolova Michajlova Matouš Kratochvíl – 1:0. Západočeši brankově odpověděli v 10. minutě, kdy si z druhé vlny uspěl Daniel Vrdlovec, který svůj projektil nasměroval pod horní tyčku domácí svatyně 1:1.

Vsetín si však vzal vedení zpět v 15. minutě, to když se blýskl úspěšnou střelou v pádu Matyáš Dědek – 2:1. V 16. minutě pak byli hosté blízko vyrovnání, ale Vracovský jen těsně minut vsetínskou klec.

Zdroj: Youtube

Druhou periodu načali dobře domácí, kteří navýšili své vedení na dvě branky, to když ve 24. minutě domácí vyhráli buly, kotouč se dostal k osamocenému Matyáši Dědkovi, který se podruhé zapsal do střelecké listiny – 3:1.

Sokolov posléze navrátil zpět do zápasu kontaktní brankou Milan Davídek, který vypíchl na červené domácímu obránci puk, a následně svůj nájezd přetavil ve druhou Baníku – 3:2. Ve 37. minutě si vzal Vsetín dvoubrankový náskok zpět, když přihrávku z pravého kruhu usměrnil za záda brankáře hostů Luboš Rob – 4:2.

V závěru druhé třetiny přidali domácí ještě pátou branku, kdy se zapsal do střelecké listiny Erik Hrňa – 5:2. V závěru druhé periody měl snížení na hokejce Roman Přikryl, ale jeho střelecký pokus vytoužený cíl nenašel.

Sokolov se ve třetí třetině snažil vstřelit co nejdříve kontaktní branku, ale co se nepovedlo jim, povedlo se domácím, když ve 49. minutě Vsetín odskočil Baníku po jeho chybě na modré, na rozdíl čtyř branek, když hrubou chybu baníkovců potrestal Pavel Klhůfek – 6:2.

Hokejisté Sokolova naposledy porazili Vsetín 4:1.
Sokolov zamíří do Vsetína. Chceme přinejmenším bodovat, říká Kverka

VHK ROBE Vsetín – HC Baník Sokolov 6:2 (2:1, 3:1, 1:0). Branky a nahrávky: 6. Kratochvil, 15. Dědek, 24. Dědek, 37. Rob (Teper), 39. Hrňa (Teper), 49. Klhůfek (Jonák) – 10. Vrdlovec (Vracovský, Tomeček), 26. Davídek. Rozhodčí: Wagner, Skopal – Vašíček, Komínek. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 2 198. Vsetín: Žukov – Š. Jenáček, Smetana, Staněk, Teper, Kojo, Larsen, Ondračka – Š. Bláha, R. Půček, Dědek – Zabusovs, Kratochvil, Machala – Matějček, Hrňa, Holec – Rob, Klhůfek, Jonák. Sokolov: Michajlov – Rulík, M. Rohan, Weinhold, Bulka, Mlčák, Tureček, Maty. Beran – Davídek, T. Rohan, D. Novotný – Šlechta, Přikryl, Osmík – Bernovský, V. Adamec, Tomeček – Vracovský, Vrdlovec.