Na sokolovském stadionu se poprvé měnil ukazatel skóre až v poslední minutě první třetiny, kdy třebíčské obraně ujel Kofroň, jehož střelu Jekel neudržel v lapačce a Jiskra dorážkou dostal puk do branky.

Podruhé se Sokolov radoval ze vstřelené branky ve 27. minutě, kdy Kofroň vyrazil do rychlého protiútoku a přihrávkou našel z druhé vlny najíždějícího Osmíka, který navýšil vedení Baníku na 2:0.

O několik vteřin později šel Baník do třígólového trháku, když Vracovský nabil na modrou čáru Martinu Rohanovi, jehož dělovka skončila v brance Třebíče.

Hledáme nejsympatičtější fotbalový klub.
ANKETA: Zvolte nejsympatičtější fotbalový klub okresu Sokolov za rok 2022

Hostující výběr dokázal v úvodu třetí periody snížit na rozdíl dvou branek, když ve 43. minutě obstaral kontaktní branku Poizla. Další branku přidala Třebíč v 58. minutě, kdy zúročila přesilovou hru Holcem.

Posléze hosté šli do power-play, ale kýženou vyrovnávací branku z ní nevytěžili, Sokolov si výhru pohlídal a do tabulky Chance ligy zapsal hodně cenné body.

Hokejisty Baníku čeká ve středu 11. ledna další výjezd z kategorie náročných, když se představí na ledě čtvrtého celku tabulky Litoměřic, kde budou usilovat od 18.00 hodin o další velmi cenný tříbodový zisk.

Zdroj: Youtube

HC Baník Sokolov – SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 (1:0, 2:0, 0:2). Branky a nahrávky: 20. Jiskra (Kofroň), 27. Osmík (Kofroň), 28. M. Rohan (Vracovský) – 43. Poizl (Meluzín), 58. Holec (Ferda, Forman). Rozhodčí: Petružálek, Valenta – Kokrment, Pěkný. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 487. Sokolov: Michajlov – Mikyska, J. Novák, M. Rohan, Weinhold, Krutil, Rulík, Klejna – Vrhel, Kverka, Vracovský – Kofroň, Jiskra, Osmík – Hauser, Zadražil, Berka – Csamangó, T. Rohan, Hajný.