Hned ve 2. minutě mohl skórovat Prymula, který se zjevil před odkrytou domácí brankou, o chvíli později nebyl daleko od úvodního gólu Vracovský. Své šance ale horníci neproměnili a mezi 13. a 16. minutou třikrát inkasovali.

První třetinu ještě zachránil Tomáš Vracovský, který si hezky počíhal na přihrávku Patrika Kadeřávka a na své střele si dal hodně záležet. Ta proklouzla Honzíkovi mezi betony - 3:1.

Jenže, žádný obrat se ve druhé části hry nekonal. Baníkovci nastoupili odhodláni, ale hned po 42 vteřinách je uzemnil čtvrtým gólem Rysů Mikulík.

Po dalších dvou minutách sice snížil obránce Baníku Jan Pohl, jeho nahození prošlo znovu mezi nohama brankáře Frýdku - Místku, ale ve 28. minutě kontroval domácí Tomi a bylo to znovu o tři branky. Tentokrát 5:2.

Na zvrat již potom hostům chyběly síly. Ve třetí třetině stanovil konečnou podobu výsledku domácí Martynek.

HC Frýdek - Místek - HC Baník Sokolov  6:2(3:1, 2:1, 1:0).

Branky a nahrávky: 13. Tomi (Peterek, J. Adámek), 16. Repe (Martynek, Peterek), 16. Ramik (Stuchlík, Matiaško), 21. Mikulík (Šedivý, Husák), 28. Tomi (D. Kindl, R. Veselý), 48. Martynek (Klimša, D. Kindl) – 19. Vracovský (Kadeřávek, Křemen), 23. J. Pohl (D. Tůma, T. Rohan).

HC Frýdek-Místek: Honzík – Hrachovský, Haman, J. Adámek, Husák, Repe, Z. Malík, J. Michálek – Šedivý, Mikulík (C), R. Veselý – Klimša (A), D. Kindl, Martynek (A) – Tomi, Peterek, Macháček – Ramik, Stuchlík, Matiaško.
HC Baník Sokolov: Cichoň (28. Neužil) – J. Pohl, Poizl, Kadeřávek, Klejna, Přindiš (A), D. Zeman, Benda – T. Rohan (C), Gut, D. Tůma – Šik, Hašek, Prymula – Vracovský, Vrána, Kropáček – A. Rulík, Rymon, Křemen.