Až do 3. minuty nastavení se na hornickém západě čekalo na gól v souboji mezi domácím Baníkem a hostujícími přerovskými Zubry. 

Kvalitní utkání nabídlo řadu zajímavých situací, skóre se ani jednomu z týmů v základní hrací době nepodařilo otevřít. Nepomohly ani přesilové hry, domácí měli k dispozici dvě, hosté rovnou čtyři.

Ve druhé třetině se sice kotouč jednou došoural do domácí klece, když hosté prostřelili Neužila v brance Baníku, ale to bylo již dávno po odpískání. 

Rozhodující moment tak přišel v nastavení, kdy hosté zužitkovali přečíslení dva na jednoho. Gólovou asistenci obstaral z pravé  strany Štefka, puk poslal za Neužila k levé tyčce najíždějící Süss. 

HC Baník Sokolov - HC Zubr Přerov 0:1pp

Branky a nahrávky: 63. Süss (Štefka, Zbořil) 
 Sokolov: Neužil  – Březák, J. Pohl, Klejna, Kadeřávek, Poizl, Přindiš (A), Tureček – Kropáček, T. Rohan (C), Švec – Vitouch, Hašek, Prymula – A. Rulík, Vrána, Vracovský – Křemen, Gut, Sýkora.
Přerov: Postava (Holík) – Forman, Dluhoš, Zbořil (A), Mlčák, Dřímal, Krisl (C) – Fencl, T. Doležal, Pšurný (A) – Dostálek, Jakub Svoboda, Hejcman – Süss, Matěj Svoboda, F. Dvořák – Štefka, Goiš, Indrák – Dobša.