Další velkou posilu ulovila do svých sítít karlovarská Energie.

V dnešním utkání s Litvínovem vyztuží její sestavu ostřílený útočník Michal Mikeska. Univerzální útočník se šestatřiceti reprezentačními starty, a dlouholetá opora Pardubic či ruské Ufy přichází do Energie na hostování do 30. dubna 2012 z Českých Budějovic.

„Vedení klubu v tomto týdnu vynaložilo obrovské úsilí k tomu, aby posunulo tým z posledního místa extraligové tabulky. Je nám jasné, že bez posílení by byla naše situace ještě složitější. Přestože naši situaci komplikuje náročná ekonomická situace, přestup Petra Gřegořka do Třince nám uvolnil určité finanční prostředky pro posílení kádru. Příchodem Michala Mikesky získáváme velkou osobnost, která nám pomůže ve všech klíčových situacích zápasu,“ pochvaloval si nad hokejovým úlovkem generální manažer Energie Miroslav Vaněk.

Do dnešního utkání zasáhnou i další novicové v dresu energetiků,kanadský obránce Gawryletz a gólman Dušan Salfický, který by měl v Karlových Varech působit až do listopadové reprezentační přestávky. Další posila Karlovaráků McGregor si prozatím doléčuje zranění ze svého předchozího působiště v Třinci.