Sokolov si bude chtít spravit chuť ve čtvrtém pokračování soutěže, ve kterém bude hostit na svém stadion u v neděli 24. září od 15.30 hodin nováčka ze Znojma.

Právě v dresu nedělního soupeře válel v dřívější době i Csamangó. „Ebel liga byla strašně náročná, ale celkově na Znojmo vzpomínám jen v dobrém,“ zavzpomínal na angažmá v dresu Znojma sokolovský forvard. Sokolov si naposledy drze vyšlápl v domácím prostředí na Zlín.

Baník Sokolov. Ilustrační foto.
Sokolov vyšel v Prostějově bodově naprázdno. Rozhodla třetí třetina

O víkendu by rád přidal do sbírky další cenný skalp, ale baníkovce nečeká nic lehkého. „Znojmo sleduji, vím, že mají hodně silný útok a velmi zkušené hráče do přesilovky, takže věřím, že když budeme hrát zodpovědně do obrany a bez zbytečných faulů, vyhrajeme,“ poukazoval na kvality soupeře Csamangó.

„Věřím, že zápas zvládneme,“ věří v sílu týmu. „Budeme však potřebovat i podporu fanoušků,“ narážel Csamangó na povolený doping, na který budou baníkovci v utkání spoléhat. „Hraje se v dobrý čas, tak snad dorazí v co největším počtu,“ přeje si plný dům útočník Baníku. Vstupenky na zápas se Znojmem jsou v prodeji na ticketportal.cz.

Baník Sokolov – Berani Zlín 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).
PODÍVEJTE SE: Úspěšná premiéra. Sokolov vypráskal Zlín, pěti zásahy