I letos se sice bude hrát play-off, ale znovu jen jako nadstavbová soutěž, která nebude mít na konečné pořadí vliv.

HC Berani Bernov - HC Tučňáci Cheb 15:3 (6:0, 5:0, 4:3). Bernov přivítal v Nejdku dost oslabený tým z Chebu. Tučňáci se potýkají s velkou marodkou a nastoupili k utkání s minimálním počtem hráčů, který umožňují pravidla. Pro silný Bernov to byla voda na mlýn a v tréninkovém tempu tým Tučňáků rozstříleli vysoko 15:3

Branky: Rejcha 5, Raiser 4, Hotový 2, Denk 2, Lexa, Bachratý - Cupák, Gamrot, Bláha.

HC Stars Chodov - HC Falcons 5:6 sn (0:2, 5:1, 0:2). Stars hostili tým Falcons a potřebovali urvat nějaké body, aby byli stále ve hře o třetí místo. Začátek zápasu ale vyšel lépe hostům, kteří se dostali do vedení 0:2. Druhou třetinu Stars přidali a pěti brankami zápas otočili ve svůj prospěch. Vedení 5:3 však v poslední třetině neubránili, a tak o vítězi rozhodovaly až samostatné nájezdy. Ty vyhráli Falcons, a prozatím drží bronzovou příčku.

Branky: Šejna 2, Pastor, Dietl, Lembacher Kurtin 3, Rubický, Bláha, roz. nájezd Kalina J.

HC Libavské Údolí „B" - HC Libavské Údolí „A" 5:4 (2:1, 2:1, 1:2). Tradičně velká bitva se odehrála mezi týmy z Libavského Údolí. První třetina vyšla lépe béčku, ale začátkem druhé části áčko srovnalo na 2:2. B-tým však rychle odpověděl a upravil skóre na 4:2. Úvod poslední třetiny opět patřil béčku 5:2. Potom přišel velký nápor áčka, které dokázalo snížit na rozdíl jediné branky a poslední minutu a půl hrálo navíc vylepšenou přesilovku 6 na 4, ale i přes řadu šancí A-tým Libavského Údolí srovnat nedokázal. Béčko si tak pro letošní sezonu zajistilo titul vicemistra.

Branky: Šofrle 2, Kalabza 2, Tříska Bobčík 2, Bobenič, Trepák P.

HC Hellfish Cheb - HC Punkers Chodov 15:2 (3:2, 6:0, 6:0). Hellfish přivítali Punkery z Chodova a potřebovali jeden bod k potvrzení prvenství v letošním ročníku „Kynšperáku". První třetinu ještě Punkeři dokázali náporu domácích odolávat, ale druhou část už nezvládli a prohráli ji 6:0. To samé se opakovalo ve třetí třetině. Chebští Hellfish se stali vítězi Kynšperského poháru pro sezonu 2016/2017.

Branky: Dus 8, Podhrázský 2, Turek, Neústupný, Šigut, Koláček, Marek - Götz, Kysela.

HC Renegades - HC Lipani Aš 6:5 (2:3, 2:2, 2:0). Renegades si připisují další tři body za výhru nad pátými Lipany z Aše, které porazili 6:5. Zápas se přitom nevyvíjel podle jejich představ, když v polovině první třetiny prohrávali už 0:3. Do konce první části však dokázal nejprve snížit Knop a minutu před koncem ještě dokázal umístit odražený puk do branky Vaněk. První třetina tak skončila 2:3. Renegades potom pokračovali v dobrém výkonu a skóre otočili na 5:3 ve svůj prospěch. Lipani se ale nevzdali a vyrovnali na 5:5. Pár minut před koncem utkání se však podařilo Renegades dát vítězný gól na 6:5. „Celý tým předvedl opět bojovný výkon a dokázal jej konečně proměnit ve vítězství," radoval se kapitán domácích.

Branky Renegades: Knop 2, Šíma 2, Vaněk 2. (zpa,ch)