HC Falcons - HC Stars Karlovy Vary 8:7 (2:2, 1:2, 5:3). V pátečním utkání nastoupili Stars v minimálním počtu hráčů, který dovolují pravidla, když mají hned tři hráči disciplinární trest a k tomu se přidala velká marodka. Falcons se dostali rychle do dvoubrankového vedení, Stars se ale nepoložili a čtyřmi brankami v řadě skóre otočili na 2:4. Postupem času jim ale začaly docházet síly a Falcons utkání opět otočili na 6:4. Pět minut před koncem to již bylo 8:5, Stars však měli skvělý závěr utkání a i v malém počtu snížili na 8:7, vyrovnat se jim ale nakonec nepodařilo.

Branky: Zeman P. 2, Brožík 2, Plechatý 2, Vaněk V., Beneš - Pastor 2, Lešták 2, Kocian, Hanuš, Macalík.

HC Berani Bernov - HC Vlci Sokolov 6:3 (2:3, 1:0, 3:0). V sobotu v podvečer zajížděli vedoucí Vlci do Nejdku, kde jsou doma Berani z Bernova a ti doma zatím neztratili ani bod. Berani začali vlažně a Vlci první třetinu vyhráli 2:3. Druhá část už byla vyrovnanější, Bernov zlepšil obranu, Vlky přestal pouštět do větších šancí a vyrovnal na 3:3. Třetí třetina byla podobná jako ta druhá, akorát s tím rozdílem, že Berani přidali hned tři branky, a mohli se radovat z výhry 6:3.

Branky: Paštika, Holý, Hodek, Kalinič, Zeman P., Bachratý - Šmíd J., Berka, Poutník.

HC Libavské Údolí „A"-  HC Libavské Údolí „B" 3:4 (2:1, 1:2, 0:1). V Sokolově se v sobotu večer hrálo vesnické derby mezi A týmem a B týmem Libavského Údolí. Jejich vzájemná utkání vždy slibují hezký a vyrovnaný hokej. V posledních dvou sezonách vyhrál vždy jeden z týmů maximálně o branku. Tentokrát vyšel začátek utkání lépe áčku, jeho hráči byli všude dřív a měli i převahu, kterou proměnili ve vedení 2:1. Druhá třetina byla stále v režii A týmu, který zvýšil na 3:1. Béčko ale dokázalo po dvou ojedinělých akcích v závěru třetiny srovnat skóre na 3:3. V poslední části byl opět A tým lepším mužstvem, ale gólově se nedokázal prosadit, a tak znovu udeřilo béčko a i derby číslo dvě pro něj dopadlo lépe.

Branky: Bobenič 2, Šebestýn - Sýs R.2, Omrai, Sýs P.

Další derby mezi Lipany a Tučňáky, které se mělo hrát na zimním stadionu v Chebu, bylo přeloženo na začátek roku. Po vzájemné dohodě týmů se odehraje 2. ledna. (zpa)