Hokejisté Vřesové hostili v krajské souotěži velmi silné mužstvo ze severu Kadaň B. Už první minuty naznačily, že se nebude hrát v rukavičkách.
Průběh první třetiny poznamenal zákrok domácího Bodáka na hostujícího hráče, kdy domácí obránce trefil ramenem útočníka Kadaně ve středu hřiště a ten byl při tomto střetu zraněn a musel být ošetřován v nemocnici. Za tento zákrok byl domácí Bodák vyloučen do konce utkání. Hra byla velmi vyrovnaná a domácím se podařilo vyhrát třetinu 2:1.
Druhá třetina se vyznačovala častým vylučováním domácích a jen velmi bojovným výkonem hráčů Vřesové skončilo druhé dějství 0:1. Vyjímkou nebylo ani několik přesilových her pět na tři.
Od první minuty třetí třetiny se hrála opět vyrovnaná partie až do 50. minuty celého zápasu,kdy na světelné tabuli svítil stav utkání 2:2. Od té doby vzal utkání do svých rukou opět,tak jako ve druhé třetině, hlavní rozhodčí Jiří Holý a svým rozporuplným rozhodováním ovlivnil další vývoj zápasu. Dopouštěl se mimo jiné i dalších chyb, kdy například opakovaně nedal vědět časomíře a zapisovateli utkání, že vlastně vylučuje a podobně.
U tohoto rozhodčího jsou ale hráči na jeho neodborné, necitlivé a zmatené rozhodování už zvyklí. Je možná škoda, že je mu to tolerováno.
Nicméně třetí třetina skončila 0:3 v neprospěch domácích a bylo vidět, že všichni jsou rádi, že už je konec zápasu. Ústřední postavou celého utkání tudíž byl hlavní rozhodčí Holý. Škoda jen, že nikoli hráči obou mužstev.
HC PK Vřesová – SK Kadaň B 2:5 (2:1, 0:1, 0:3). Branky: Pašek, Gregor. Sestava domácích: Špírek – Šafář, Galeja, T. Rozsypal, Bodák, L. Beran – Gregor, R. Novák, P. Koněvalík, M. Rozsypal, Pazour, Pašek, T. Borolič, V. Borolič, Šnicer.