Aktuálně druhý tým ligové tabulky bude hostit během víkendu na ostrovském zimním stadionu pardubické Mustangy a olomoucké Kohouty.
Jedním z tahounů karlovarského týmu je útočník Michal Geier, pro kterého bude souboj s týmem Pardubic trochu pikantní, jelikož v uplynulém ročníku právě hostoval v městě ´perníku´.  Zápas začne v Ostrově v sobotu 1. prosince od 16.15 hodin.
„Na utkání proti Pardubicím se určitě těším, bude to pro nás nejspíše poslední zápas v základní části, který prověří naši kvalitu a připravenost. Jelikož poslední dvě utkání v sezoně budou pak s týmy na chvostu tabulky," vysvětloval hbitý útočník Michal Geier.
V utkání s Pardubicemi navíc půjde Karlovarákům sporadicky o šest bodů, protože Pardubky se drží v průběžné tabulce na čtvrté pozici s šestibodovou ztrátou na druhé Žraloky. Ví to i Geier. Pro něj to pak bude velká výzva.
„Utkání na našem ledě si chci užít, ale v podvědomí bude mít to, že hraji proti týmu, kde jsem byl u samotného zrodu. V Pardubicích mám totiž  spoustu kamarádů a zažil jsem zde úspěšnou sezonu. Myslím si, že tento zápas může být velkou podívanou," míní karlovarský útočník.
V prvním měření sil brali Žraloci tři body za výhru 2:1, kdy se o dvě trefy vítěze podělili Jiří Berger a právě Michal Geier. „Minulé utkání skončilo pouze o gól v náš prospěch. Mustangové hrají z velice dobře zajištěné obrany, kde působí reprezentační obranná dvojice Kubeš, Kvoch a v útoku je pak doplňuje rychlík David Motyčka. V našem týmu však vládne klid a dobrá nálada z vysoké výhry nad loňským mistrem ze Zlína, doufám, že na to navážeme další výhrou za tři body," přeje si další tříbodový zisk Geier.
V neděli 2. prosince čeká Sharks v Ostrově od 13.00 hodin duel s týmem Olomouce, tedy týmem, který v základní části prozatím nevybojoval ani bod.
„Zápas s Olomoucí bude úplně o něčem jiném, Kohouti jsou staronovým týmem v lize s umístěním na poslední příčce. Chybí zde zatím zkušenost a hráč, který by se mužstvo snažil táhnout. Velkou oporou z řad Kohoutů je zatím jen brankář Libor Hulín, který svými zákroky někdy dokáže soupeře dost rozhodit. Náš tým určitě počítá s povinností nenechat soupeřovi ani bod," podotkl k druhému utkání Michal Geier.