Ve čtvrtek 30. dubna a v pátek1. května lidé uvidí na velkoplošné obrazovce oblíbené české filmy za 100 korun za osobu,“ říká ředitel MDK Ladislav Sedláček. Čtvrteční čarodějnický večer bude patřit nejnavštěvovanější české komedii loňského roku Poslední aristokratkas Hynkem Čermákem, Tatianou Dykovou a Eliškou Balzerovou v hlavních rolích. V pátek se promítá komedie Chlap na střídačku s Jiřím Langmajerem, Ivanou Chýlkovou a Lucií Žáčkovou.

Pořadatelé prosí návštěvníky, aby dorazili alespoň s půlhodinovým předstihem. Je nutné mít funkční autorádio, na kterém si na místě naladí frekvenci, prostřednictvím které získají zvuk k filmu. Parkoviště bude otevřené hodinu před projekcí tak, aby každý mohl v klidu přijet a vybrat si místo. Kolik se vejde aut, ukáže až realita.

Diváci dokonce nepřijdou ani o svou oblíbenou pochoutku. „Aby to mělo ten správný šmrnc, budou mít možnost koupit si balený popcorn a nápoj od hostesek na kolečkových bruslích. Nejen, že se pobaví, ale navíc mohou se svou slosovatelnou vstupenkou vyhrát hodnotné ceny od Algon Mitsubishi Subaru Fiat Sokolov,“ konstatoval Sedláček.