Dne 2. června se v Březové konal, jako každý rok, velký dětský den. Vše začalo v 9 hodin zamračenou oblohou a deštěm. Ovšem později se počasí zlepšilo … a na konec bylo místy i horko … a o tom, že bylo o zábavu postaráno, svědčil program, na kterém se podílelo přes sto lidí.

K vidění tu byly například kolotoče, děti se mohly povozit na koních a ve vojenském autě, k dispozici bylo pódium, na kterém se hrály pohádky, zpívaly písně, vystupovali klauni a dětské skupiny tančily styl HIP-HOP a BREAK DANCE a na závěr březovští hasiči umožnili dětem dovádění v pěnové koupeli.
Děti měly zdarma jízdu na kolotočích, párek a limonádu, cukrovou vatu a zmrzlinu. Soutěžily v mnoha disciplínách, jako například skákání v pytlích, jízda na lyžích, přetahování lana a dalších branných soutěžích. Za své výkony získávaly mnoho hezkých cen. Celým programem provázel sokolovský moderátor Roman Krátký.

Poděkování patří sponzorům akce. Dále děkujeme místním dobrovolným hasičům, březovskému pionýrskému oddílu, všem školákům Základní školy Březová za pomoc při přípravě akce a pracovnicím Červeného kříže za zajištění zdravotnického dozoru.
Celá sedmihodinová akce, pořádaná kulturní komisí ve spolupráci s městem Březová, se velice zdařila. Účast byla hojná. Těšíme se na příští Den dětí a doufáme, že se na Březové potkáme.

A kdo vystoupil před publikem? Představení střídalo představení. Představil se například dětský divadelní soubor ,,Lupínek“ pod vedením paní Olgy Langerové, dále se všichni mohli zaposlouchat do koncertu hudebního souboru ZUŠ ,,Kvintet“ - pod taktovkou pana Petra Majera.
Po té se ukázala skupina „MASER´S COMPANY“ pod vedením Romana Krátkého ze Sokolova. Hned po vystoupení break dance bylo slosování startovních kartiček, kde bylo každé dítě odměněno cenou. Nakonec se o slovo přihlásilo dětské divadlo „Z BEDNY“, které přijelo až z Karlových Varů. Nakonec naši hasiči připravili moře pěny a počasí se umoudřilo a děti se mohly pořádně vyřádit.