Na co konkrétně se mohou přítomní těšit, nastínil vedoucí Kulturního domu Michal Bedeč: „Letošní program bude opět pestrý. Hlavní program bude na pódiu v amfiteátru. Zde kromě klauna Huga a jeho show, zahrnující kouzlení, bublinový a balonkový workshop a mnohé další, vystoupí také dětská hudební hvězda Naty Hrychová,“ říká. Další částí budou tematické soutěže, pojaté v cestovních duchu, kdy každé z 15 soutěžních stanovišť bude představovat jednu světovou zemi.

Děti tak zavítají do USA, Ruska, Číny, Itálie, Japonska, Portugalska nebo samozřejmě do Čech a u každého stánku si zahrají nebo zasoutěží v disciplíně typické pro danou zemi.

Po celou dobu bude pro přítomné diváky připraven také bohatý doprovodný program, zahrnující koně, koňský povoz, ukázky armádní techniky, oblíbené malování na obličej či střelnici Buffalo Bill.

„Celá akce poběží od 14 do 18 hodin a uskuteční se již tradičně v amfiteátru Kulturního domu Březová a přilehlém okolí. „Vstup je zdarma. Samozřejmostí je také zajištění občerstvení a doprovodný stánkový prodej,“ dodal Bedeč.