Tentokrát dokonce i s mezinárodní účastí. Pořadatelům se po třech letech podařilo sladit termín vystoupení se slovenskými Guns n´ Roses Tribute. „Tím je zajištěna opravdová třešnička na pomyslném dortu letošního Revival festu. Dramaturgická skladba festivalu je jako každý rok pestrá a na své si přijdou všichni. Začátek obstará Deep Purple revival, známý též pod názvem Koberec Band," uvedl za pořadatele Tomáš Cvek. Deep Purple revival je přitom jedním z prvních profesionálních revivalů v České republice. Kapela koncertuje nejen po celém Česku, ale i v Německu, Belgii, Rakousku, Itálii, Polsku a na Slovensku. Vyhlášený svou kvalitou byl vybrán jako support rockových hvězd Whitesnake a The Animals. Deep Purple revival pravidelně reprezentuje Česko na festivalech nejlepších revivalů Evropy.

Hned nato čeká na návštěvníky další nevšední zážitek v podobě vystoupení World Roxette Tribute Band. Kapela je hodnocena jako nejlepší tribute band švédských Roxette v Evropě. „Předností kapely je vynikající a opravdu věrná interpretace a spolu s hlasovou a vizuální podobností leadrů kapely The RockSet (Ondra Gorčík a Zuza Nová) spolehlivě navodí atmosféru koncertu skutečných Roxette takovou, jaká tu ještě nebyla."

Další band je Divokej Bill revival. „Ve své hodinu a půl trvající show představí kraslickému publiku ty největší hity," poznamenal Cvek. No a již zmiňovaný Guns n´ Roses Tribute zakončí svojí živelnou show celý festival. „Oproti loňskému ročníku vystoupí pouze čtyři kapely. Vyslyšeli jsme tak hlas lidu, ať hraje raději méně kapel, ale déle."

Nutno dodat, že při hledání kvalitních revivalových kapel na festival narazili pořadatelé na partu nadšenců a obdivovatelů kapely Pink Floyd. Svojí věrohodnou prezentací zaujali natolik, že došlo k rozhodnutí pořádající agentury On-Off věnovat tomuto seskupení samostatný prostor. Proto hned týden po Revival festu se představí v Kraslicích Pink Floyd Revival Czech.

„Ve dvouapůlhodinové show uslyšíme největší hity kapely. Velkolepost tohoto představení umocňuje světelná aparatura včetně laserů a pyro. Dokonalý zvuk je samozřejmostí. Každý, kdo má tuto anglickou kapelu rád, by si určitě toto vystoupení neměl nechat ujít. Začátek akce je v 19 hodin. Jako support vystoupí Glajstr Duo. Za pozornost stojí jejich neotřelá hudba a velmi vtipné texty. Ve 20 hodin zazní první tóny In the Flesh a následují další kousky do mozaiky koncertu BEST OF PINK FLOYD. Vše se tedy odehraje 9. července v zahradě kulturního domu v Kraslicích. Do areálu se návštěvníci dostanou hodinu před začátkem vystoupení," dodal Cvek.