Kapelu pozvali nadšenci z místní agentury On - Off na zahradu kulturního domu, kde se po dva dny makalo jen na osvětlení a laserové show. Když se k tomu přidal kvalitní zvuk, bylo o nevšední zážitek postaráno.

"Přijeli lidé z celých západních Čech. Kapelu znají a neváhali za ní vyrazit až do Kraslic," říká jeden z pořadatelů Stanislav Fořt. Kdo si nechal v sobotu večer ujít dvouapůlhodinovou show v Kraslicích, může jen litovat. Kapela zahrála své největší hity. Velkolepost představení umocnila světelná aparatura včetně laserů a pyrotechniky. Dokonalý zvuk byl samozřejmostí. "Osvětlovač přijel den před koncertem a připravoval přes noc světelnou show," popsal Fořt.

„Při hledání kvalitních revivalových kapel nás zaujala kapela Pink Floyd Revival Czech svojí věrohodnou prezentací natolik, že jsme je pozvali a posluchači si mohli užít pořádnou show. A musím přiznat, že kapela je i moji srdeční záležitostí," řekl další z pořadatelů Tomáš Cvek.

S kapelou si zazpíval jeden z hitů kapely i místní dětský sbor Harmonie, který spolu se třemi vokálistkami dokázal, že ani o generace starší melodie mu nejsou cizí. Kapela řádila na pódiu téměř tři hodiny a fanoušci ji ani přesto nechtěli nechat odejít.

Pořadatelé si po týdenním maratonu kapel či divadel trochu oddychnou a do konce prázdnin stihnou ještě dvě akce. První bude dětská velkolepá párty, kde budou mít hlavní slovo Mimoňové. Poté přijede do Kraslic oblíbená kapela Palice, která své hity zahraje při nevšední akci. Tou bude turnaj ve stolním fotbálku s živými hráči a hráčkami.