Kynšperk zve na novoroční ohňostroj v parku u kostela

Kynšperk nad Ohří – Město Kynšperk zve všechny své občany k prvnímu setkání v roce 2015. Konat se bude 1. ledna od 18 hodin v parku u kostela. Součástí bude i novoroční ohňostroj. „Oslavme společně vstup do nového roku. S sebou nic nepotřebujete, jen dobrou náladu," zvou na setkání kynšperští radní.

Silvestrovská vycházka na Bílou vodu zve zájemce už dnes

Chodov – Rozloučení se starým rokem formou procházky k Bílé vodě připravili chodovští turisté. Silvestrovská vycházka není nijak ohraničena věkem účastníků. Vhodná je jak pro seniory, tak i pro rodiče s dětmi. Sraz je na autobusovém nádraží v Chodově ve 14:00 hodin. Pro každého je připraven pamětní list. Vycházku vede Růžena Štěpánková. Podrobnosti mohou zájemci zjistit na telefonním čísle 720 463 845.

Turisté se na Nový rok vydají na rozhlednu Cibulka

Oloví – Vyznavači turistiky se první den nového roku vydají na novou rozhlednu Cibulka, která byla postavena na Šibeničním vrchu nad Olovím na ´satanské´ kótě 666. Novoroční setkání turistů, které proběhne od 11 hodin, pořádá Klub českých turistů Krušné hory Sokolov a olovští dobrovolní hasiči. Chybět nebude táborák a opékání vuřtů.

Horalka oslaví příchod nového roku v kraslickém kulturním domě

Kraslice – Dechová hudba Horalka Kraslice oslaví silvestr v tamním kulturním domě, kde připravila oslavy příchodu nového roku. Kromě Horalky vystoupí dnes také skupina X-Cover. „Těšíme se na oslavy příchodu nového roku s našimi fanoušky. Začátek je ve 20 hodin. Vstupenky jsou slosovatelné a návštěvníci se mohou těšit i na zajímavé a hodnotné ceny," řekl kapelník Horalky Josef Novotný.

Novoroční běh v Lokti

Loket - I letos budou moci vyznavači běhání zdolat oblíbený Novoroční běh v Lokti. Tamní tělovýchovná jednota ho společně s městem uspořádá už ve čtvrtek 1. ledna 2015 a půjde o jubilejní 30. ročník. „Závodní kancelář bude otevřena od 13.15 hodin v budově loketské radnice. Start všech účastníků je plánován na 14. hodinu. Zváni jsou všichni příznivci běhu jakéhokoli věku, kteří se chtějí na Nový rok pobavit se stejně naladěnými lidmi, rozhýbat své tělo zmožené vánočními oslavami a v neposlední řadě zahájit celý nový rok pohybem," řekl pořadatel Rudolf Flaška. V letošním roce se sešlo rekordních 187 účastníků. Pořadatelé doufají, že se rekord podaří překonat a na start se postaví okolo dvou set startujících.