Pořadatelé zkusili doplnit hudební produkci i filmovým promítáním. A protože se setkali se zájmem lidí, v tradici pokračují.

Folk, country, big beat, jazz i rock, nabídka koncertů je opět pestrá, posluchači se mají na co těšit. „Koncerty se konají po celé prázdniny každý víkend. Oživují náměstí a doplňují kulturní program, který probíhá v amfiteátru. Setkaly se s ohlasem, proto pokračujeme i letos v produkci na Malé scéně,“ uvedl místostarosta Lokte Petr Zahradníček. První koncert startuje v sobotu 30. června a poslední je na programu v neděli 26. srpna. Hraje se od 15 hodin a produkci dotuje radnice, pro diváky jsou vystoupení přístupná zdarma.

Hudební program vloni zpestřili pořadatelé promítáním dvou filmů. To proběhne i letos. „Promítat se bude 4. a 5. července a v hlasování, které už proběhlo, si lidé vybrali snímky Jumanji: Vítejte v džungli a Strážci galaxie 2,“ informoval Roman Kvak, který má Malou scénu na starost po dramaturgické stránce.

Malá scéna už si v programu loketského léta vybudovala své pevné místo. Prvotní cíl byl oživit náměstí a dát návštěvníkům další důvod, aby se ve městě zdrželi, což se povedlo. Svůj účel ale plní i mimo letní sezonu, kdy se tu koná řada dalších akcí.

Malá scéna 2018
30.6. - Standa Kahuda - (ne)mravný folk + Michal Bosák
1.7. - Bugr Band - folk, country
7.7. - Lucie Šreinová a Víťa Adamec (folk Loket)
8.7. - Kryštůfek Robin/ Revival Rolling Stones/ Beatles…
14.7. - Natáhni kopyta alternative-folk /Praha
15.7. - Poitín folk-world music/Plzeň
21.7. - Five Rivers Blues Band - Blues Funky - Plzeň
22.7. - The Crash big beat Nejdek
28.7. - Cajk - funksoul Loket
29.7. - Milan Kučera - folk - country/Karlovy Vary
4.8. - Složitá Situace/Loket/Metal
5.8. - Pepa Štross a syn
11.8. - Pološero folk-acoustic/Karlovy Vary
12.8. - Netřísk - folk - Chodov
18.8. - Bohemian Marching Band
19.8. - Booger blues-soul/Mariánské Lázně
25.8. - Koncert X_jazz
26.8. - Zlosyn stoner rock/Liberec
Začátek koncertu vždy v 15 hodin