„Nalaďte se předvánoční atmosférou s adventními koncerty pro Nadační fond Ještěřice,“ vzkazují pořadatelky. Dnešní koncert nazvaly pracovně rockové zklidnění kapely 3J v kostele v Kraslicích.

„Kluky z 3J není třeba v Kraslicích a okolí představovat, ale jsme si jisté, že to, jak se představí v sobotu, dodá jejich popularitě další rozměr. Zahrát v kostele adventní koncert totiž není pro kapely tohoto ražení nic jednoduchého. Kluci se ale výzvy nebojí. Přijďte je podpořit. Kostel je velký, ať se nebojí,“ dodaly Ještěřice. Vstupné je 50 Kč. Pro milovníky svařáku mají pořadatelé dobru zprávu. U kostela bude připraveno občerstvení již hodinu před koncertem. Od 17 hodin tedy mohou přijít lidé poklábosit či se před Vánoci setkat třeba u svařeného vína.

„Skupina 3J se těší na sobotní koncert, zároveň má jemné mrazení v zádech. Je to pro nás výzva. Na koncertě zazní převážně skladby z části našeho repertoáru v akustickém (unpluggedovém) podání. Na závěr zazní dvě skladby s vánoční tematikou,“ říká kytarista a zpěvák kapely Jiří Štol.