„Pro některé možná není novinkou, že na podzim 2019 budou veřejnosti zpřístupněny sklepy sokolovského zámku, ve kterých vystaví sokolovský zlatý poklad. Návštěvníci plesu ale budou mít možnost najít poklad dříve než ostatní. Musí se jen držet indicií a hledat klíčky ke správným zámkům, ale to už prozrazujeme zbytečně moc. Kdo bude chtít poklad najít, ten si jistě informace najde,“ říká za pořadatele Andrea Pfeifferová.

A pro ty, co se těší více na kulturní skvosty, je připraven zpěvák a bavič Ivan Mládek. Rozesmát se bude snažit příchozí i moderátorka večera Iva Pazderková. Tu mnozí znají jako stand-upovou Blbou blondýnu, zároveň ale i z divadelních parket jako výbornou herečku a zpěvačku. Se stejným záměrem pobavit dorazivší přijede i herec a imitátor Petr Martinák.

Pro potěchu oka budou nachystané čím dál populárnější hvězdy tanečního parketu Tomáš Boldiš a Marie Glistová.

Chybět nebude ani zpěvačka Petra de Dios. Do rytmu potom zahrají umělci z Bohemian Marching Bandu a bubeníci z Drum bandu Františka Zemana. Nakonec bude tancechtivé lákat na parket po celou dobu plesu taneční kapela KOALA, již bude v zimní zahradě alternovat Sokolovský taneční orchestr. Startuje se 9. února od 20 hodin v Městském domě kultury Sokolov.