Sezona amfiteátru začíná už za dva týdny, 27. a 28. května. Start to bude ve velkém stylu, neboť se poprvé v historii uskuteční Beatová síň slávy, která bude dvoudenní akcí. Během tohoto víkendu se na pódiu objeví tuzemská esa i zahraniční host. Lidé se mohou těšit například na Progres 2, Krausberry nebo Václava Neckáře a skupinu Bacily.
V sobotu si tu střihne set Ian Anderson a kapela Jethro Tull a před nimi kapela Blue Effect, která tu zahraje akusticky.

Další týden 4. června dorazí do Lokte zpěvačka Debbie a přiveze s sebou další umělce, zpěvačku Elis a pěvce Pavla Calltu a Adama Ďuricu ze Slovenska. „Na tuto akci mohou lidé využít výhodnější hromadné vstupenky, které jsou určeny až pro čtyři lidi naráz. Ty je možno nyní sehnat přes naše webové stránky," doplnil Vladimír Suchan z Agentury Vlny. Výhodné vstupenky je možno využít pak na další tři akce.

Po popovém víkendu tu další pátek zahrají tuzemská rocková a metalová tělesa Dymytry, Harlej, Krucipüsk a Sinetrium z Plzně.
Zbytek června pak bude v amfiteátru dále pestrý a nabitý. Připraven je koncert vzkříšené kapely Pestalozzi, Lucie Bílé a Inflagranti nebo muzikál Divadla Kalich Horečka sobotní noci.

Do prvního prázdninového měsíce se vrhne amfík poněkud punkověji. V pátek 8. července tu vystoupí Tři sestry, Vypsaná Fixa a legendární Dukla Vozovna.
Po ohlášeném zrušení Verdiho opery Nabucco se spojilo vedení Lokte s agenturou, aby jim na 15. července pomohla s nalezením náhrady do jejich přírodního amfiteátru. Tou bude vystoupení pěvkyně Dagmar Peckové společně s Karlovarským symfonickým orchestrem. „Vždy se snažíme využívat také naše hudební kapacity z regionu. O doprovod se proto postarají karlovarští symfonici," dodal Suchan.

Zbytek červencového programu bude patřit dále tribute show kapely Rammstein v podání německých StahlZeit a KISS, již revivalují Forever Band z Maďarska.
V půlce měsíce pak amfík zaplní Monkey Business a skupina herců s one man komedy show Na stojáka a další jistě potěší i avizovaný koncert Divokého Billa a karlovarských Liwid.

Srpen otevře William Shakespeare a jeho Mnoho povyku pro nic. Koncert Jarka Nohavici byl z amfiteátru přesunut do letního kina v Karlových Varech. Nohavice tu zahraje 7. srpna. „Rád bych upozornil, že na koncertě nebude k dostání žádný alkohol. Pouze před kinem a i ten se nebude smět vnášet dovnitř," řekl Suchan.

Své narozeniny se chystá v Lokti oslavit Michal Prokop. Oslava bude dvoudenní a uskuteční se 12. a 13. srpna. Pátek je hudebně koncipován spíše pro jeho vrstevníky. Vystoupí tu Vladimír Mišík & ETC, Michal Prokop Trio, Karel Kahovec & George & Beatovens nebo Collegium Musicum a na sobotu se pak mohou těšit příznivci alternativnější hudby. Objeví se tu Tata Bojs, Druhá tráva Roberta Křesťana, Vojta Dyk a B-side band, Jablkoň, kapela Zrní, hip hopový Prago Union nebo Jananas.

Letní sezonu pak pomalu uzavře již dlouhé měsíce vyprodaný Kryštof kemp a koncert slovenských ska matadorů Polemic, Sto Zvířat a Circus Problem.
Na 3. září je připraveno pokračování dance párty spolu s Fun Factory, A Milli Vanilli Experience, Captain Jack nebo Peter Bič Project.
Informace o akcích, předprodejích a kapelách lze nalézt na stránkách www.vlny-musicag.cz.