Do kinokavárny Alfa v Sokolově se vtěsnaly přes dvě stovky lidí a užívali si hudbou nabitý koncert. Na pódiu to přitom rozbalila i kraslická metalová formace Object, která ATW předskakovala. „Atmosféra byla úžasná. Lidi se bavili, stáli na židlích, aby vůbec viděli, a kluci z kapel si to užívali," řekl spolupořadatel ojedinělého koncertu Jan Zmrzlý. Ten se nyní bude už plně připravovat na třináctý ročník Rockových sadů, které se uskuteční v srpnu v Městských sadech v Kraslicích.

Letošní ročník bude doslova nabitý hudebními ikonami. Festival se přitom protáhne na dva dny. Vystoupí ostřílený slovenský kytarista Palo Chodelka, hvězdami nabitý Supergroup.cz a kapela Stroy. „Po složitém jednání a hledání termínu, protože členové kapely jsou mimořádně vytížení ve svých projektech, jsme se s kapelou Supergroup.cz domluvili na pátek 21. srpna, kdy kapela odehraje 90minutový set," pokračoval Zmrzlý. Asi netřeba říkat, že v této formaci hraje Michal Pavlíček – kytara (Pražský výběr, Stromboli, BSP, Big Heads), Miloš Maier – bicí (Dymytry, BSP, Trio Michala Pavlíčka, v listopadu pojede turné s Danielem Landou Žito tour), Vladimír Guma Kulhánek - basová kytara (T4, Anna K, ETC, Krausbery, Flamengo), Roman Dragoun – klávesy (Stromboli, Futurum, Progres, T4), Jan Hrubý – housle (ETC, Blues Band Luboše Andršta, Framus) a Kamil Střihavka – zpěv (BSP, Noguitars, Leaders, Motorband). Kapela přitom vznikla na základě hlasování fanoušků.

„Domluvil jsem se i s Milošem Maierem, který měl už při loňském ročníku vystoupit s kapelou Stroy, ale musel koncertovat právě se Supergroup. Teď tomu nic nebrání a Miloš odehraje hned dva koncerty."

Prostor při letošním ročníku dostanou i regionální formace. Tradičně na domácí půdě vystoupí kraslická metalová formace Object. „V jednání jsou přitom další kvalitní skupiny. Kompletní program ještě dolaďujeme," doplnil Zmrzlý.
Rockové sady se uskuteční ve dnech 21. a 22. srpna. Sokolovský deník je mediálním partnerem akce.