Festival se po úspěšném prvním ročníku opět uskuteční na prostranství u stříbrnského penzionu Márty, a to 12. července. Přípravy jsou v plném proudu. „Zahajujeme už s předstihem předprodej vstupenek," hlásí spolupořadatel akce Tomáš Cvek.

Kromě Absolute Bon Jovi a Depeche Mode revivalu vystoupí skupiny Pink Floyd a Rammstein. „Musím přiznat, že to bude opravdový nářez. Vždyť například formace Bon Jovi opravdu patří mezi elitu. A i ostatní mají muzikantskou kvalitu. Kromě pyrotechnické show se návštěvníci mohou těšit i na světelnou show v podání Pink Floyd revivalu, kterou tvoří místní borci," poukázal Cvek. Ten zároveň upozornil návštěvníky, aby si nenechali ujít hned začátek festivalu, který odstartuje úderem 18. hodiny.

„Jako první vystoupí právě Bon Jovi, který zpravidla festivaly uzavírá. Nicméně kapela má ještě další koncert, proto jsme ji museli zařadit hned na začátek," poznamenal Cvek. „A začátek by si lidé neměli nechat ujít také proto, že vstupenky jsou slosovatelné a hned v úvodu vylosujeme výherce zájezdu do Paříže pro dvě osoby," láká pořadatel, který se zároveň se svým Pyrockem postará právě o závěrečnou ohňostrojovou show. Pořadatelé doufají, že revivalový festival ve Stříbrné zakoření. „Areál bude pro návštěvníky otevřený už od 16 hodin. Vstupné v předprodeji je pouze 150 korun," uvedla další z pořadatelů Jana Kortusová s tím, že fest letos podpořilo i město Kraslice.

Sokolovský deník je mediálním partnerem festivalu. Pro čtenáře proto připravíme soutěž o volné vstupenky.