Zásadní změnu, která potěší hudební fanoušky, chystají pořadatelé oblíbených koncertů v Šabině. V letošním ročníku se totiž poprvé rozhodli uspořádat koncerty dva, a chtějí tak uspokojit fanoušky všech věkových kategorií.
„Po předešlých úspěšných koncertech chceme lidem nabídnout ještě větší hudební komfort a doufáme, že si k nám lidi najdou cestu znova,“ sdělil organizátor Pavel Pešek mladší. Jak upřesnil, první červencovou sobotu vystoupí v pořadu s názvem Rokec na vsi punková legenda Visací zámek, poté Škwor a nakonec kapela Katapult.

V úterý 5. července zahrají v pořadu Country na venkově II loketští Roháči, Lokálka, Tomáš Linka a Přímá Linka a také Patrola - Šlapeto. Návštěvníci nemusejí žehrat na úterní termín, pořadatelé zvolili večer mezi dvěma státními svátky. Vstupenky si mohou zájemci zakoupit na Obecním úřadě v Šabině, nebo si je zarezervovat na telefonu 602 188 560.

Fanoušci se na chystanou akci těší. „Na koncert určitě vyrazím i s celou partou, vždyť na kapelách, jako je Katapult a Visací zámek, jsme vyrůstali. Jen doufám, že bude více stánků s pivem než loňský rok,“ řekl Stanislav Tříska z Citic. Pořadatelé připravují pro diváky soutěž o volné vstupenky, o které bude Deník informovat.