„Pro sboristy byly koncerty zážitkem, který si dle mého názoru budou pamatovat na celý život, přeci jen vystupovat v nádherném, téměř vyprodaném Karlíně, a navíc s takovým vynikajícím zpěvákem, jako je Václav Noid Bárta, není pro žáky ZUŠ úplně běžnou záležitostí. O to víc si vážím skutečnosti, že jsme tuto možnost dostali a využili ji," říká ředitel Základní umělecké školy Horní Slavkov Jan Zapf.

Na koncertě zazněly nejznámější písně z CD „Jedinej krok", sbory společně s Vaškem zazpívaly i několik vánočních písní. Celý repertoár s žáky obou ZUŠ nastudovala a připravila Mgr.Iveta Poslední, vyučující sólového a sborového zpěvu. Hosty koncertu byli také Ondřej Brzobohatý a Ilona Csáková.

Pěvecké sbory obou ZUŠ můžete vidět a slyšet na dalších koncertech 13. prosince v 19 hodin v Multifunkčním centru Březová u Sokolova s muzikálovým zpěvákem Josefem Vágnerem nebo při provedeních České mše vánoční 18. prosince v 18 hodin v Domu kultury v Kraslicích a 20. prosince v 19 hodin v Rytířském sále hradu Loket. (jid)