Stylový hudební zážitek slibuje listopadový koncert v chodovském Rock baru U Medvěda. Do města totiž míří partička, oblíbená mezi příznivci důkladné rockové muziky – energická kapela Škwor. Předskokany jí budou dělat krasličtí Crom a formace Emphatic z Ostrova.

„Naší snahou je oživit a hlavně obohatit zdejší hudební scénu o kvalitní rockové záležitosti. Příkladem je právě koncert oblíbené skupiny Škwor,“ uvedla organizátorka hudební akce Lenka Vondráková. Ta současně zmínila, že další kapelou, která se v Chodově brzy objeví, bude Zóna A.
„V tomto duchu pak chceme pokračovat i po Novém roce. Pro publikum chceme zajistit například vystoupení skupin Alkehol, Harlej či Törr,“ prozradila Vondráková. Škwoři v Rock baru U Medvěda (bývalý ´rokáč´) zahrají 15. listopadu. Koncert začíná ve 20 hodin.

Soutěž o vstupenky

Čtenáři Sokolovského deníku mají jedinečnou šanci se na akci dostat zdarma. Stačí, aby správně odpověděli na soutěžní otázku a měli štěstí při slosování: Jak se jmenuje zatím poslední deska skupiny Škwor? Své odpovědi posílejte do pondělí 10. listopadu na adresu milan.hlousek@denik.cz. Vítěze soutěže následně vyrozumíme.