Na pozdní večerní promítání snímku si našlo v Sokolově cestu na 250 fandů tohoto žánru. Snímek se točil na Sokolovsku a Karlovarsku, kde našli autoři dostatek kulis pro film, který ukazuje pokusy lidí o přežití po jaderné katastrofě. Právě v těchto dnech vychází i sestřihové video z premiéry na YouTube kanále a facebookové stránce.

„Autorem filmu je amatérská (nezávislá) produkce Goldenview Films. Film Srdce Zóny je oficiálně první český postapokalyptický celovečerní film a sklidil z velké většiny velice dobré zpětné vazby. Dokonale ukazuje v postapokalyptické atmosféře atraktivní lokace západočeského kraje,“ říká spoluzakladatel projektu Ivan Kloc.

Na premiéře nechyběla ani kulisa jedné z postav filmu v„post-apo“ obleku, která se promenádovala halou mezi návštěvníky kina. Inspirace od premiéry známých Star Wars sklidila značný ohlas a přispěla tak ke skvělé atmosféře.

S nulovým rozpočtem dokázala produkce přinést skvělý kulturní zážitek více než 250 lidem. Premiéry se zúčastnil například režisér a herec Karel Ondrka. „Kdo chce sledovat tyto nadějné české filmaře, má možnost na sociálních sítích Facebooku, Instagramu a YouTube pod již zmíněným názvem: Goldenview Films,“ dodal Kloc.