„Na festivalu už pošesté. Ve stanovém městečku jsme už potřetí. A je to tu pokaždé super. Trošku spartánské. Musíte například vědět, kdy máte zajít do sprch. Kdy vám poteče teplá voda a kdy naopak budete klepat kosu ve studené. I když je pravda, že když je horko, tak ani ta studená tolik nevadí. A pak je tady nádrž na koupání. Déšť nám tady taky nevadí. Stanové městečko bylo vyplaveno rok předtím, než jsme se v něm ubytovali, a od té doby se nic podobného nestalo," řekla se smíchem pravidelná festivalová návštěvnice Adéla Nováková. „Jen tobogan by mohl být častěji otevřený. Velkým problémem jsou parkovací místa. Ty nám tu hodně chybí. Nebo korýtko na mytí nádobí. Mobilní by nám všem bohatě stačilo. Je teda pravda, že letos jsme našli kohoutek. Ten nám to mytí nádobí ulehčuje," svěřila se Adéla.

„Celý areál Rolavy je parádní. Dá se tady bruslit, běhat, cvičit i plavat. To se mi na něm líbí. Je tu dokonce bufet. My máme sice svoje a lepší, ale ostatní to uvítají. Když nám něco dojde, tak si zaběhneme do Tesca," vysvětlila Adéla.

„Když bydlíte v kempu, tak ani nemusíte chodit do kina. Kolikrát je tady větší zábava než ve městě. Jsou tu zajímaví sousedi. Pán z půjčovny nám pokaždé poradí, pohlídá nám věci, a dokonce nám dobije i telefony. Ty si sice můžete nabít i na recepci, ale od něj je to hezké gesto," smál se další člen pražské party Lukáš Mirtes.

„Parkování je věčný problém, to je pravda. Pro moji naprostou spokojenost by tady mohli prodávat led a taky by tu mohla být možnost přitáhnout si ke stanu elektriku. Ale jinak jsme tady naprosto spokojení," svěřil se Lukáš.

„Dříve jsme bydleli na bytě, po čase nás sem začalo jezdit víc a už jsme se do bytu nevešli. Zkusili jsme městečko a zjistili, že je úplně nejlepší," řekl Lukáš.

„Jsme tady jen na dvě noci. A na hlavu nás to stálo každého 190 korun," řekl Lukáš. „Co se týče stravování, tak si pravidelně vyváříme. Ráno míchaná vajíčka nebo palačinky. Večer zase grilovačka. A oběd si dáme ve městě. Bageterie to vždycky jistí," vysvětlil Lukáš.

„S čím je každoroční problém, je shánění lístků do kina. Není jich dost volných, abychom mohli jít na to, na co opravdu chceme," řekl Lukáš.

„V pátek jsme místo ohňostroje grilovali. A hlavně jsme zjistili, že v pátek tady vůbec nic není. První den festivalu a všichni si teprve dávali věci dohromady. Vůbec nic nebylo postavené. Jedno malé vzrušení jsme přeci jen zažili, když s námi naboural autobus u Thermalu. Vyhýbal se rikše, ale autu už se nevyhnul," doplnil závěrem Lukáš.