Jak se vám povedlo stát se jednou z tváří padesátého MFF? Náhodam nebo známosti?
Tváří MFFKV jsem se stala čirou náhodou. Byla jsem vyfocena tři roky zpět, v době, kdy jsem na festivalu působila jako brigádnice. Byla jsem vybídnuta fotografem, který dělal snímky náhodným kolemjdoucím. Fotograf se snažil a řekl mi, že budu mít památku na festival, kterou mi následně pošle. To se ovšem stalo až o tři roky později, kdy jsem dostala mail se žádostí, aby směl použít fotografii k propagaci festivalu. Dala jsem souhlas a o pár měsíců později byla na billboardech.
Máte nějaké další podobné zkušenosti? Sloužila vaše tvář či fotografie i jinde k podobným účelům, nebo je to premiéra?
Jedná se spíše o premiéru. V novinách a časopisech jsem ve spojitosti s festivalem již několikrát byla, ale vždy se jednalo pouze o menší článek s pár fotkami, týkající se mé práce pro festival, kdy jsem lepila plakáty propagující filmy. Jednou jsem se také stala modelkou kadeřnického salonu. Ten usiloval o výhru v soutěži prostřednictvím mojí fotografie, na níž jsem byla kadeřnicí extravagantně učesaná a nalíčená. Pracovnice salonu vyhledávala modelku se zrzavými vlasy a zaujaly ji rovněž moje odlišné oči.

Přinesla vám tato skutečnost nějaké výhody? Poznávají vás lidé na ulici?
Být tváří filmového festivalu pro mě znamenalo několik oslovení typu: „Jste to vy? Ta slečna z plakátu?" Paradoxem je, že poté, co jsem se začala objevovat na filmovém festivalu osobně, mě nikdo nepoznal! Spíše si mě lidé všimli a poznali mě v Praze nebo na místech, kde jim moje podobizna nebyla na očích. Žádné závratné změny se nekonaly. Benefitem, který jsem získala jakožto tvář MFFKV, je skutečnost, že budu mít svou fotografii na zdi spolu s fotografiemi ostatních vyfocených jedinců. Tedy že získám oba plakáty. Takový hezký suvenýr, památka na léta strávená na festivalu.
Pocházíte z Chodova. Jste nebo bývala jste pravidelným návštěvníkem MFF? Co vás na tomto festivalu vždy přitahovalo?
Navštěvovala jsem festival jako dítě s rodiči, poté jako puberťačka, toužící po tom, být toho všeho součástí, následně již jako součást pracovní síly festivalu a v současnosti na festival opět zavítám jako návštěvník. Festival byl a je mou láskou, je pro mě místem, kde se střetávají mladí lidé, kde vidím své přátele a známé, kde se mísí pohoda, zábava a kultura. Po dobu šesti let pro mě festival plnil funkci jakéhosi „tábora či školy v přírodě". My, pracanti zodpovědní za chod festivalu, jsme zde pravidelně trávili společně čtrnáct dní v kuse. Stali se z nás kamarádi, zažili jsme hodně hezkého, ale i chvíle plné únavy a stresu. Na vše moc ráda vzpomínám.

Co na tvář na hotelu Thermal říkají příbuzní a přátelé?
Moje rodina, přátelé a známí jsou na mě velice pyšní. Setkala jsem se s krásnými reakcemi. Lidé mi tento úspěch přejí a sdílejí se mnou radost z něj. Fotografie měla na mém facebookovém profilu legendárně velký ohlas! Rodina se mnou velice, často a ráda chlubí. Má v telefonech a mailech složku s mými fotografiemi na Thermale, na zastávkách, v novinách či fotku s ostatními focenými modely a modelkami. Moje rodina si fotí a pořizuje vše, kde jsem zvěčněná, navzájem to rozesílají mezi sebou a svými známými. Je to legrace.

Čím se momentálně živíte a jaké jsou vaše koníčky?
Pracuji v Praze ve firmě, kde dělám administrativní práci, kterou vykonávám na finančním úseku. Od srpna budu působit v oddělení, které administrativně podporuje leteckou předpravu.
Mezi mé zájmy patří cestování, tanec, hudba, čtení, tetování a sport. Ráda trávím čas s rodinou a přáteli a jako nejlepší relax vnímám lenošení u kvalitního filmu s dobrým pitím, jídlem a společností.
Fotíte se ráda? Využíváte služeb ateliérů, nebo sama fotíte?
Tak jako většina žen se i já ráda fotím. Nikdy jsem nebyla v ateliéru, ale využila jsem kvalit a talentu své bývalé spolužačky Lii Loren, která mi nafotila několik krásných profesionálních fotek. Můj bývalý přítel se o fotografování rovněž zajímal, a tak i díky němu mám sadu povedených snímků. Co se týče mě konkrétně, ve focení nijak zvlášť nevynikám. Obvykle fotím proto, abych zachytila své zážitky. Nějaký cit pro focení však mám.
Znáte někoho dalšího z okolí, komu se podařilo stát se tváří filmového festivalu, eventuálně jiných kulturních či reklamních akcí?
Na souhrnném plakátu se objevilo několik mně známých tváří. Jsou tam kamarádi, kteří spolu se mnou pracovali ve festivalové „crew". Je tam rovněž slečna, kterou jsem poznala na festivalu, když pracovala pro noviny Právo.