Stane se tak jen několik týdnů poté, co zpěvák představil nový videoklip k písni Ztracenej, jehož autorem je Václav Noid Bárta. Klip provází právě zpěvákovo jarní akustické turné s jeho kapelou Leaders.

Turné nese název Kamil Střihavka Akustické turné 2014. Představuje prioritně dvanáct exkluzivních vystoupení. První se uskutečnilo minulý týden. Do Kraslic přijede Střihavka 14. března.

V programu zazní nejen úpravy Střihavkových hitů, jako Země vzdálená, Kovboj z Teplic, Když se snáší déšť, Woo-Doo!, Holka, čapni draka nebo Černá růže, ale i písně nikdy živě neinterpretované a vybrané ze všech alb jeho bohaté hudební kariéry. Nebudou chybět ani coververze zpěvákem obdivovaných legendárních světových skladeb. Tento nový hudební projekt je podle Střihavky jakýmsi protipólem jeho standardních rockových produkcí, zejména svou nízkou zvukovou hladinou a komorností.

„Záměrem je zahrát pro sedící publikum a vystoupení situovat do vhodných prostor, jako jsou divadla a menší koncertní sály, ale i netradiční nebo atypická prostředí, jako jsou synagogy, zámecké parky, nádvoří či menší amfiteátry," uvedl zpěvák.