Teď se na něj mohou fanoušci těšit přímo v Sokolově v divadle, a to 25. listopadu. V Karlovarském kraji Střihavka vystoupí nejprve v Karlových Varech. Koncert je naplánovaný v tamním městském divadle na 10. listopadu.

Podzimní akustické turné uskuteční opět v netradičním koncertním prostředí. Jak Střihavka sám říká, když přichystal s kapelou LEADERS! jarní akustické turné, bylo to vkročení na tenký led, protože nikdy takové turné nedělal a nemohl ani předpokládat, s jakým ohlasem se setká. Nicméně záměr vedený jeho instinktem ukázat se fanouškům i v jiné akustické podobě vyšel a to, co se dalo v optimistických vizích v začátku plánů přepokládat, se stalo skutečností. Jarní akustické turné Kamila Střihavky dosáhlo nečekaného úspěchu. Ukázalo se, že nic není nemožné, a se zcela jinými aranžemi vynikla podstata písní samotných, v čele s jedním z nejlepších českých rockových hlasů, za doprovodu excelentních hudebníků. Proto také vznikl nápad koncerty uspořádat i na podzim. „Jarní akustické turné bylo velmi úspěšné a plné nevšedních zážitků jak pro fanoušky, tak pro nás hudebníky," říká Kamil Střihavka.

„Jsme velice potěšeni z dosavadní bohaté návštěvnosti. Rádi bychom tak poděkovali všem fanouškům Kamila Střihavky, kteří turné navštívili. Pro velký a nečekaný úspěch jsme se rozhodli uspořádat ještě podzimní akustické turné, aby se na koncerty mohli podívat také fanoušci Kamila Střihavky, kteří z nějakého důvodu neměli možnost jarní turné navštívit," uvedl manažer Kamila Střihavky Luboš Vilas.

„Návštěvník takového komorního koncertu má jedinečnou možnost poslechnout si v pohodlí polstrované sedačky víc než jednu desku, a to v mnohem nižší hlukové hladině, než jsou rockové koncerty ´na stojáka´. A v dnešní neutěšené, uspěchané době se prostě zastavit a poslechnout si příběhy, které se společně s emocemi formou písní snažíme vyprávět," dodává Kamil Střihavka.