Návštěvníci se mohou těšit na pěvecká a hudební vystoupení, zejména pak na široký sortiment ručně vyráběného zboží od regionálních prodejců a řemeslníků.
„Loňská premiéra vánočních trhů se osvědčila. Jarmark přilákal zhruba tisícovku lidí, a tak by byla velká škoda akci nezopakovat. Tento rok k nám zamíří čtrnáct prodejců se stylovým zbožím. Nabízet budou vánoční vazby, ozdoby, košíky, keramiku, svíčky, bižuterii nebo hračky. Dále pak výtečnou čokoládu, cukroví, perníčky, medovinu a čaje. Bude toho ještě více," láká širokou veřejnost ředitel Kynšperského pivovaru Radek Vomočil.

Po slavnostním zahájení vystoupí pěvecký sbor Cubitus z Lokte, Soubor lesních rohů, děti z kynšperských mateřinek, Mariánskolázeňská pětka a muzikantské duo pánů Miroslava Püchnera a Jana Hoffmanna. Po skončení trhů si lidé budou moci od 18 hodin zajít na vánoční diskotéku, která v hlavním sále potrvá až do 23 hodin.

Vedle pěnivého moku si lidé budou moci po celý den dopřát také svařené víno, punč a dále ochutnat grilovaná masa nebo klobásky. Stylový jarmark pořádá Základní umělecká škola Kynšperk ve spolupráci s pivovarem.