deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

3. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Atletika Muži – trojskok - kvalifikace - skupina A muži -
02:00 Atletika Muži – trojskok - kvalifikace - skupina B muži -
02:00 Plážový volejbal Německo 0:2 USA ženy -
02:00 Volejbal Kanada 0:3 ROC muži -
02:05 Atletika Muži – 1500 m – 1. rozběh muži -
02:16 Atletika Muži – 1500 m – 2. rozběh muži -
02:20 Atletika Ženy – oštěp - kvalifikace - skupina A ženy -
02:27 Atletika Muži – 1500 m – 3. rozběh muži -
02:30 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 1. semifinále ženy -
02:30 Házená Francie 42:28 Bahrajn muži -
02:37 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 2. semifinále ženy -
02:44 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – 1. semifinále muži -
02:45 Atletika Ženy – 400 m – 1. rozběh ženy -
02:52 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – 2. semifinále muži -
02:53 Atletika Ženy – 400 m – 2. rozběh ženy -
03:00 Basketbal Slovinsko 94:70 Německo muži -
03:00 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 1. semifinále muži -
03:00 Skoky do vody Muži - 3 m prkno – jednotlivci – semifinále muži -
03:00 Stolní tenis Japonsko 3:1 Švédsko muži -
03:00 Stolní tenis Jižní Korea 2:3 Německo ženy -
03:00 Plážový volejbal Brazílie 1:2 Švýcarsko ženy -
03:01 Atletika Ženy – 400 m – 3. rozběh ženy -
03:08 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 2. semifinále muži -
03:09 Atletika Ženy – 400 m – 4. rozběh ženy -
03:17 Atletika Ženy – 400 m – 5. rozběh ženy -
03:23 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 1. semifinále ženy -
03:25 Atletika Ženy – 400 m – 6. rozběh ženy -
03:30 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 2. semifinále ženy -
03:30 Pozemní hokej Indie 2:5 Belgie muži -
03:50 Atletika Ženy – oštěp - kvalifikace - skupina B ženy -
03:50 Atletika Ženy – dálka – finále ženy
04:00 Box Muži - muší váha (48-52 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - opravy ženy -
04:05 Atletika Muži – 200 m – 1. rozběh muži -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - opravy ženy -
04:13 Atletika Muži – 200 m – 2. rozběh muži -
04:15 Box Muži - muší váha (48-52 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
04:21 Atletika Muži – 200 m – 3. rozběh muži -
04:29 Atletika Muži – 200 m – 4. rozběh muži -
04:30 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) – 1. semifinále muži
04:30 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – finále B ženy -
04:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - kvalifikace muži -
04:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
04:37 Atletika Muži – 200 m – 5. rozběh muži -
04:37 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – finále A ženy
04:37 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
04:44 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
04:45 Atletika Muži – 200 m – 6. rozběh muži -
04:45 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – finále B muži -
04:48 Box Muži - lehká váha (57-63 kg) – 1. čtvrtfinále muži -
04:51 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
04:53 Atletika Muži – 200 m – 7. rozběh muži -
04:53 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – finále A muži
04:58 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
05:03 Box Muži - lehká váha (57-63 kg) – 2. čtvrtfinále muži -
05:05 Jachting Ženy - třída 470 – 9. závod ženy -
05:05 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
05:12 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – finále B muži -
05:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
05:15 Jachting Muži - třída 470 – 9. závod muži -
05:18 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) – 1. semifinále muži
05:19 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - osmifinále ženy -
05:20 Atletika Muži – 400 m překážek – finále muži
05:20 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – finále A muži
05:26 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - osmifinále muži -
05:26 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále ženy -
05:33 Jachting Ženy - třída 49er FX – finálový závod ženy
05:33 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále ženy -
05:35 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 1. čtvrtfinále ženy -
05:39 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – finále B ženy -
05:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále ženy -
05:46 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – finále A ženy
05:47 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Muži - řecko-římský styl do 87 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Ženy - volný styl do 62 kg - čtvrtfinále ženy -
05:50 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 2. čtvrtfinále ženy -
05:54 Zápas Muži - řecko-římský styl do 67 kg - čtvrtfinále muži -
06:00 Volejbal Japonsko 0:3 Brazílie muži -
06:05 Box Ženy - lehká váha (54-57 kg) - finále ženy
06:15 Házená Švédsko 33:34 Španělsko muži -
06:20 Jachting Ženy - třída 470 – 10. závod ženy -
06:30 Jachting Muži - třída 470 – 10. závod muži -
06:33 Jachting Muži - třída 49er – finálový závod muži
06:40 Basketbal Španělsko 81:95 USA muži -
06:50 Vzpírání Muži – do 109 kg – skupina B muži -
07:00 Vodní pólo Kanada 5:16 USA ženy -
07:30 Stolní tenis Tchaj-wan 2:3 Německo muži -
07:30 Stolní tenis Čína 3:0 Singapur ženy -
07:33 Jachting Muži - třída Finn – finálový závod muži
08:00 Skoky do vody Muži - 3 m prkno – jednotlivci – finále muži
08:30 Dráhová cyklistika Ženy - stíhací závod družstev - 1. kolo ženy -
08:30 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 1. rozjížďka ženy -
08:30 Vodní pólo Španělsko 11:7 Čína ženy -
08:33 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – medailový závod smíšené
08:37 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 2. rozjížďka ženy -
08:44 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 3. rozjížďka ženy -
08:51 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – 1. kolo – 4. rozjížďka ženy -
08:58 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – kvalifikace muži -
09:22 Dráhová cyklistika Muži - stíhací závod družstev - 1. kolo muži -
09:22 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 1. rozjížďka muži -
09:29 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 2. rozjížďka muži -
09:36 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 3. rozjížďka muži -
09:43 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – 1. kolo – 4. rozjížďka muži -
09:50 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint - 1. kolo muži -
09:50 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka muži -
09:53 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka muži -
09:56 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka muži -
09:59 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka muži -
10:00 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 3. čtvrtfinále ženy -
10:00 Sportovní lezení Muži – kombinace – rychlost – kvalifikace muži -
10:00 Fotbal Mexiko 0:0 Brazílie muži -
10:00 Sportovní gymnastika Muži – bradla – finále muži
10:00 Házená Dánsko 31:25 Norsko muži -
10:00 Volejbal Itálie 2:3 Argentina muži -
10:05 Dráhová cyklistika Ženy - stíhací závod družstev - finále ženy
10:05 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 7. místo ženy -
10:12 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 5. místo ženy -
10:15 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 4. čtvrtfinále ženy -
10:19 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 3. místo ženy
10:20 Basketbal Itálie 75:84 Francie muži -
10:26 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – finále – o 1. místo ženy
10:30 Box Muži - muší váha (48-52 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
10:35 Dráhová cyklistika Muži - týmový sprint - finále muži
10:35 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – finále – o 7. místo muži -
10:38 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – finále – o 5. místo muži -
10:41 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – finále – o 3. místo muži
10:44 Dráhová cyklistika Muži – týmový sprint – finále – o 1. místo muži
10:48 Box Muži - muší váha (48-52 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
10:50 Sportovní gymnastika Ženy – kladina – finále ženy
11:00 Sportovní lezení Muži – kombinace – bouldering – kvalifikace muži -
11:03 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) – 2. semifinále muži
11:15 Zápas Muži - řecko-římský styl 67 kg – semifinále muži -
11:18 Box Muži - lehká váha (57-63 kg) – 3. čtvrtfinále muži -
11:20 Vodní pólo Nizozemsko 11:14 Maďarsko ženy -
11:25 Zápas Muži - řecko-římský styl 67 kg – semifinále muži -
11:35 Box Muži - lehká váha (57-63 kg) – 4. čtvrtfinále muži -
11:35 Zápas Muži - řecko-římský styl 87 kg – semifinále muži -
11:39 Sportovní gymnastika Muži – hrazda – finále muži
11:45 Zápas Muži - řecko-římský styl 87 kg – semifinále muži -
11:50 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) – 2. semifinále muži
11:55 Zápas Ženy – volný styl 62 kg – semifinále ženy -
12:00 Baseball/Softbal Izrael 6:7 Dominikánská rep. muži -
12:00 Jezdectví Parkúr – jednotlivci – kvalifikace m/ž -
12:00 Pozemní hokej Austrálie 3:1 Německo muži -
12:05 Box Muži - welterová váha (63-69 kg) - finále muži
12:05 Zápas Ženy – volný styl 62 kg – semifinále ženy -
12:10 Atletika Muži – 110 m překážek – 1. rozběh muži -
12:15 Atletika Muži – koule - kvalifikace - skupina A muži -
12:18 Atletika Muži – 110 m překážek – 2. rozběh muži -
12:20 Atletika Muži – tyč – finále muži
12:26 Atletika Muži – 110 m překážek – 3. rozběh muži -
12:30 Synchronizované plavání Dvojice - technický program ženy -
12:30 Stolní tenis Hongkong, Čína 0:3 Japonsko ženy -
12:30 Zápas Muži - řecko-římský styl 77 kg – o bronz muži
12:34 Atletika Muži – 110 m překážek – 4. rozběh muži -
12:40 Zápas Muži - řecko-římský styl 77 kg – o bronz muži
12:42 Atletika Muži – 110 m překážek – 5. rozběh muži -
12:50 Vzpírání Muži – do 109 kg – skupina A muži
12:50 Vodní pólo Austrálie 8:9 ROC ženy -
12:50 Zápas Muži - řecko-římský styl 77 kg – finále muži
12:56 Atletika Muži – 5000 m - 1. rozběh muži -
13:00 Fotbal Japonsko 0:1 Španělsko muži -
13:00 Zápas Muži - řecko-římský styl 97 kg – o bronz muži
13:10 Zápas Muži - řecko-římský styl 97 kg – o bronz muži
13:16 Atletika Muži – 5000 m - 2. rozběh muži -
13:20 Zápas Muži - řecko-římský styl 97 kg – finále muži
13:35 Atletika Ženy - kladivo – finále ženy
13:40 Atletika Muži – koule - kvalifikace - skupina B muži -
13:45 Házená Německo 26:31 Egypt muži -
13:50 Atletika Muži – 200 m – 1. semifinále muži -
13:55 Zápas Ženy – volný styl 68 kg – o bronz ženy
13:58 Atletika Muži – 200 m – 2. semifinále muži -
14:00 Basketbal Austrálie 97:59 Argentina muži -
14:00 Plážový volejbal Lotyšsko 2:1 Kanada ženy -
14:05 Zápas Ženy – volný styl 68 kg – o bronz ženy
14:06 Atletika Muži – 200 m – 3. semifinále muži -
14:10 Sportovní lezení Muži – kombinace – obtížnost – kvalifikace muži -
14:15 Zápas Ženy – volný styl 68 kg – finále ženy
14:25 Atletika Ženy - 800 m – finále ženy
14:30 Volejbal Polsko 2:3 Francie muži -
14:50 Atletika Ženy – 200 m – finále ženy
15:00 Plážový volejbal Kanada 1:2 Austrálie ženy -
23:30 Dálkové plavání Ženy – 10 km ženy
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020