Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHODOV

Výrobky klientů dílen můžete mít i doma, stačí se domluvit

Chodov - Klienti sociálně terapeutických dílen v Chodově se činili a výsledkem je řada krásných výrobků, které můžete mít i doma.

Muž vykrádal zahradní chatky, způsobil škodu za 100 tisíc

Chodov - Třináct vykradených chat a škoda sto tisíc korun. To má v Chodově na svědomí jediný zloděj. Krádeže se přitom staly během jediného měsíce. Zloděj si vždy vytipoval jednu z chat. Bral z nich takřka vše, například nářadí, různé vybavení, spotřebiče nebo zahradní náčiní.

Zvonařka zamířila do věže. Nové zvony musí souznít

Chodov - Už téměř 250 tisíc korun je na účtě sbírky na výrobu dvou zvonů do zvonice v kostele sv. Vavřince. Do Chodova proto v pátek přijela Leticie Vránová Dytrychová, majitelka firmy, která zvony vyrobí, aby posoudila stav kostelní zvonice a navrhla nejideálnější podobu nových zvonů.

Kamion smetl chodce u Chodova, muž byl na místě mrtvý

Chodov – Lidský život vyhasl ve středu na silnici mezi Chodovem a Vřesovou. Šedesátiletého muže tam srazil projíždějící kamion.

Hřeší se zejména v dopravě. Někdy řeší strážníci i kuriózní případy

Chodov - Se zvýšeným počtem přestupků ve srovnání s předchozími roky se potýkali vloni městští policisté v Chodově.

Tématem byli templáři, řád opředený legendami

Chodov - Templáři. Rytířský řád zahalený řadou tajemství, která přitahují nejen odborníky, ale i laiky. Úžasnou výpravu do historie tohoto legendami opředeného řádu si mohli udělat návštěvníci chodovské knihovny.

Chodov varoval: Pozor na podomní prodejce!

Chodov – Nájezdům podomních prodejců čelí v posledních dnech obyvatelé Chodova, především pak senioři. Prodejci se snaží s lidmi podepsat údajně výhodné smlouvy. V Chodově přitom tento typ prodeje zakazuje vyhláška. Město tak vyzývá obyvatele, aby neváhali volat na městskou policii.

Kvůli opravám nádraží čeká na cestující výluka

Chodov – Cestující v Chodově se musí připravit na dlouhodobou vlakovou výluku. Důvodem je pokračování rozsáhlé rekonstrukce nádraží, kvůli níž nebudou vlaky ve stanici stavět.

Chodovský rodák fotografoval i Elvise Presleyho

Chodov - Významný předválečný chodovský fotograf Willi Huttig, nositel řady ocenění z mezinárodních výstav a soutěží, který fotografoval i světové celebrity, se načas vrátí do svého rodného města. To se totiž rozhodlo připomenout tuto osobnost chodovských dějin výstavou jeho fotografií.

Nadšenci budou pěstovat na společné zahradě

Chodov – Parta nadšenců v Chodově přišla s nápadem vybudovat takzvanou komunitní zahradu. Určena bude pro ty, kterým jednoduše chybí vlastní místo pro pěstování plodin.

Z chaty vzal zloděj i jídlo, nechal za sebou spoušť za 15 tisíc

Chodov – Škodu za 15 tisíc korun za sebou nechal dvaačtyřicetiletý zloděj, který se v Chodově vloupal do chaty v zahrádkářské kolonii.

Věčné světlo znovu září v kostele svatého Vavřince

Chodov - Do presbytáře chodovského kostela svatého Vavřince se po mnoha letech vrátila původní barokní lampáda věčného světla, která byla v loňském roce nalezena na kostelní půdě. Tam byla uložena kvůli svému špatnému stavu zřejmě v sedmdesátých letech minulého století a zůstala zapomenuta.

Vesnice fandí biatlonu, nadšenci uspořádali vlastní recesistický závod

Stará Chodovská - Biatlonovému šílenství podlehli obyvatelé Staré Chodovské. Pro milovníky bílé stopy uspořádala parta tamních nadšenců recesistický závod v biatlonu.

Kino v Chodově mělo rekordní návštěvnost

Chodov – Rekordní návštěvnost za rok 2016 zaznamenalo chodovské kino v Kulturním a společenském středisku (KASS). Ve srovnání s předchozími lety zamířilo do biografu o tisíce lidí více.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení