Při své jízdě dostala smyk a točila se s autem na mostě okolo své osy. Přitom stačila nabourat svodidla na jedné a zábradlí na druhé straně. Přestože se při nehodě zranila, může mluvit o štěstí, že nespadla z mostu do řeky. Nehoda se stala v neděli 11. listopadu krátce po poledni.

Řidička podle policistů zřejmě nepřizpůsobila rychlost vozidla povětrnostním podmínkám (mokro), dopravně technickému stavu komunikace (zatáčka) a zejména svým schopnostem. Při projíždění zatáčky dostala s vozidlem smyk, který se jí nepodařilo vyrovnat. Následně s vozidlem přejela vlevo do protisměru, kde se otočila o 180° a narazila pravou přední částí a pravou zadní částí do svodidla.

Následně byla odražena zpět na komunikaci a poté vjela vpravo na chodník, kde narazila přední částí do zábradlí. „Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky, která byla převezena záchrannou službou k ošetření do nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo. S řidičkou byla provedena dechová zkouška na alkohol, která vyšla negativní. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 130 tisíc korun. Za spáchaný přestupek jí byla uložena pokuta,“ řekla mluvčí policistů Kateřina Krejčí.