Dvěma tamním zatáčkám se přezdívá ´zatáčky smrti´. Na silnici se bouralo i v tomto týdnu. Stačil vytrvalejší déšť a také nepozornost a řidiči zase končili v příkopech.
Nehody se tentokrát naštěstí obešly bez vážných zranění. Začátkem týdne tam havaroval řidič nákladního auta, který vjel do protisměru a skončil s autem ve stromě.

na mokré silnici nezvládla také pětačtyřicetiletá řidička fordu, která jela od Oloví na Kraslice. Na kluzké silnici dostala smyk, strhla řízení mimo komunikaci, kde narazila do skalnatého svahu, a nárazem se otočila do protisměru. „Protijedoucí sedmačtyřicetiletý řidič ve snaze zabránit střetu s tímto vozidlem také strhl řízení vpravo mimo silnici, kde narazil do svodidel. Policisté u obou řidičů provedli dechovou zkoušku, která vyšla negativní. Řidičce poté za spáchaný přestupek uložili blokovou pokutu," sdělila mluvčí sokolovské policie Kateřina Krejčí. Za Kraslicemi se bouralo i kvůli nepozornosti. To je případ osmadvacetileté řidičky škodovky, která tam při odbočování na Kraslice nedala přednost v jízdě nákladní soupravě. „Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky, která byla z místa převezena vozidlem RLP do nemocnice.

Silnější deště má podle meteorologů Sokolovsko už za sebou. Počasí se bude lepšit, a tak se očekává větší klid i na silnicích. Teploty by od čtvrtka mohly začít stoupat ke dvaceti stupňům Celsia.