Jeden lidský život a dva těžce zranění. Taková je bilancetragické dopravní nehody, která se stala mezi Arnoltovem a Zlatou kolem poledne.
„Ten s dodávkou předjížděl a naproti vyjel kamion, který se snažil srážce zabránit a sjel do příkopu. Přesto se oba vozy čelně srazily. Kabina řidiče dodávky byla úplně zdemolovaná a on byl na místě mrtvý. S kolegou jsme u toho byli první, volali jsme hasiče a záchranku. Dokonce jsem pomáhal lékařce poskytovat první pomoc,“ popsal událost jeden z očitých svědků a zároveň řidič kamionu Petr Rais.

„Spolujezdec dodávky při srážce vyletěl z auta. Nebyl na něj hezký pohled, měl totiž otevřenou lebku. Podle lékařky moc šancí na přežití nemá,“ doplnil.

Příčinu nehody řeší sokolovští policisté. „Řidič dodávky zatím z nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se čelně střetl s kamionem. Řidič dodávky na místě zemřel. Jeho spolujezdec byl s vážnými zraněními letecky transportován do plzeňské fakultní nemocnice. Řidič kamionu byl převezen na oddělení ARO sokolovské nemocnice,“ uvedla mluvčí sokolovské policieAndrea Kávová.

"Silnice první třídy číslo 6, kde kdopravní nehodědošlo,je jižprůjezdnáv obou směrech," doplnilaKávová.